Milli Savunma Bakanlığı 30 Ekim 2023 tarihi ile yayımladığı duyuru ile Subay alımı ve Devlet Memuru alımı hakkında duyuru yayımladı. Bu kapsamda 2023 yılı İç ve Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Alımı ve Devlet Memuru Alımı gerçekleştirilecek.

MSB Devlet Memuru Alımı Hakkında Duyuru Detayları!

MSB tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Memur alımı ilanına göre Farklı alanlarda Müfettiş Yardımcısı alımı yapılmaktaydı. Bu kapsamda Başvuruların sona ermesi ile birlikte merakla beklenen sonuçlar açıklandı ve Yazılı sınav detayları paylaşıldı. 

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı 04 Kasım 2023 Cumartesi günü saat 10.00'da Hava Harp Okulu Komutanlığı Bakırköy/İstanbul'da uygulanacak ve sınav 180 dakika sürecektir. Sınav Hava Harp Okulu Komutanlığı Ana Nizamiye'den saat 07.30'dan itibaren giriş yapabileceklerdir.

Başvuru sonucunuzu e-Devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra Çağrı/Sınav Durumu menüsü altından öğrenebilirsiniz. Giriş yapmak için tıklayınız.

İLANIN DEVAMI: https://personeltemin.msb.gov.tr/AnaSayfa/DuyuruDetay?prmEncrypt=cjc3Atgc39tNToYyzWnIRExCeeois-fLKaayIBtjmjXU1guWfus82l_FtTOPDNrZlQbfJP0DUVurv9JxdqjUr9T-VCbhO8ruspiUcoLVwYQSoawqkceruY97I-MDM4s2

Türk Silahlı Kuvvetleri 2023 Hukuk Sınıfı Muvazzaf Subay Adayı Başvuru ve Ücret Bilgileri

Türk Silahlı Kuvvetleri, 2023 yılı iç ve dış kaynaktan Hukuk Sınıfı Muvazzaf Subay Adayı temini başvurularını kabul etmektedir. Başvuruların son tarihi 06 Kasım 2023 saat 23.59'da sona erecektir. Ayrıca, başvuru yapan adaylar yazılı sınav ücretini bu tarihe kadar yatırmalıdır. Yazılı sınav ücreti yatırılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne katılmak isteyenler için bu tarihleri kaçırmamak önemlidir.

Editör: TE Bilisim