İŞKUR ile Bekçi alımı yapılacağı ilan edildi. Az Önce gelen ilan ile İzmir'de bekçi alımı yapılacak. Kamu Kuruluşu tarafından Yayımlanmış olan bekçi alımı ilanı ile herhangi bir mezuniyet şartı olmaksızınDaimi süreli çalışacak bekçi alımı yapılacak. Peki başvuru şartları ne olacak?

Gece Bekçisi Alımı Yapılacak?

İzmir Urit Urla İnşaat Turizm İnsan Kaynakları Sanayi Ticaret LTD ŞTİ tarafından yapılacak personel işçi alımı ilanı ile 1 Gece Bekçisi alımı yapıılacak. 

Başvuru İçin Emekli Olmamak Yeterli!

Yayılanan ilan ile dikkt çeken bir diğer nokta ise adaylardan herhangi bir nitelik talep edilmiyor. Tek şart emekli olmamak şartı aranacaktır. Bunun dışında herhangi bir mezuniyet, Askerlik ve diğer nitelikler aranmayacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kurumun Bekçi alımına başvuru süreci 13 Mayıs 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 20 Mayıs 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular görseldeki e-posta adresine yapılacak.

3250 Bekçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanmış olan Türkiye geneli bekçi alımı başvurusu sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Bekçi alımı ilanı için başvurular en geç 13 Mayıs 2022 tarihne kadar gerçekleştirilecektir.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/bekci-alimi/2022-yili-3250-bekci-alimi-basvuru-kilavuzu-81-sehir-kontenjan-dagilimi-h41854.html