Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 Memur Alımı Yapacak! Kimler Başvurabilir

Maliye Bakanlığına bağlı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 300 memur alımı yapıyor. Kimler başvuru yapabilir?

Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 Memur Alımı Yapacak! Kimler Başvurabilir
Ülkemizde faaliyetlerini sürdürmekte olan Maliye Bakanlığı ve Bakanlığa bağlı bulunmakta olan kuruluşlar açık pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmektedir. Alım ilanları kurumlar tarafından hazırlanır ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

Geçtiğimiz haftalarda yayımlanan ilan ile Maliye Bakanlığına bağlı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı vergi müfettiş yardımcısı pozisyonu için toplam 300 kişilik memur personel alımı yapacağı duyuruldu ve başvurular 24 Nisan 2017'de başlıyor Adaylar müracaatlarını 8 Mayıs 2017 tarihine kadar yapabilmektedir.

DETAYLAR

Alım Yapan Kurum: Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı
Alınacak Personel Sayısı: 300
Son Başvuru: 8 Mayıs
Alınacak Pozisyon: Vergi Müfettiş Yardımcısı

BAŞVURU DETAYLARI


Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı, vergi denetim kurulu başkanlığı pozisyonu için toplam 300 kişilik personel alımı gerçekleştirecek. Alım ilanına başvurular 24 Nisan 2017 tarihi itibari ile başlıyor. Buna göre adaylar 24 Nisan 2017 - 8 Mayıs 2017 tarihleri arasında Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilecek.

Alım ilanına kimlerin başvuru yapabileceğine ilişkin detaylar Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı tarafından yayımlanan bildiri de adaylara sunulmuş olup başvuruların başlaması ile yayımlayacağımız ilan da adaylar aranacak şartlar hakkında bilgi sahibi olabilecektir.

//www.vdk.gov.tr/tr-TR/Duyurular/Vergi-Mufettis-Yardimciligi-Giris-Sinavi
MALİYE BAKANLIĞI PERSONEL İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE