Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alıyor!

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda sözleşmeli personel alımının yapılacağı duyuruldu. Peki başvuru şartları neler? Başvurular nerelere yapılabilecek? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alıyor!

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanan ilanda 7 sözleşmeli personel alımının yapılacağı açıklandı. Alımlar ise KPSS (B) grubu KPSSP3 puan sıralamasına göre yapılacak ve Veteriner Hekim pozisyonunda çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak. Peki başvuru şartları neler? Başvurular nerelere yapılabilecek?

İŞTE DETAYLAR

Alımların genel başvuru şartları ise şu şekilde: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu hakları mahrumiyeti olmamak, 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, müracaat tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmamak askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, vardiyalı çalışmaya herhangi bir engel bulunmamak, güvenlik soruşturması yapılacak ve sözleşmeler bu güvenlik soruşturmasının sonucuna göre yapılacak, görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Başvurular 30 temmuz tarihi itibari ile başladı ve 10 Ağustosa kadar sürecek. Başvurular ilanda belirtilen belgeler ile Edirne Kapıkule Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü, Edirne Kapıkule Tır Gümrük Sahası B-2 Blok A girişi Kapıkule-Edirne adresine şahsen yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 10:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE