Nüfus Müdürlüklerine Bin 500 Memur Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak

Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptığı açıklamasında nüfus müdürlüklerine bin 500 memur personel alımı yapılacağını duyurdu. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Nüfus Müdürlüklerine Bin 500 Memur Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak
Nüfus müdürlüklerine personel alımı yapılacak mı? Yapılacaksa kaç memur personel alımı yapılacak gibi sorular sorulurken Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptığı açıklamasında müjdeli bir haber verdi ve nüfus müdürlükleri için bin 500 memur personel alımının yapılacağını belirtti.

Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın nüfüs müdürlükleri için bin 500 memur personel alımı haberi herkes için sevindirici bir haber oldu. Peki Naci Ağbal nüfus müdürlüklerinin ne zaman personel alımı yapacağını duyurdu mu? Alımlar ne zaman yapılacak?

BİN 500 MEMUR ALIMI YAPILACAK MI?

Maliye Bakanı Naci Ağbal, nüfus müdürlükleri için bin 500 kişilik memur personel alımı yapılacağını duyurması ve kendi çalışanlarının mesaiye kalması ile ek ücretlerinin de ödenmesi müjdesini vermesi ile kesin olarak nüfus müdürlüklerinin bin 500 kişilik memur alımı yapılması bekleniyor.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Maliye Bakanı Naci Ağbal bin 500 memur personel alımının yapılacağını müjdeledi ancak alımların ne zaman yapılacağına ilişkin her hangi bir tarih vermedi. Peki nüfus müdürlükleri için bin 500 memur personel alımı ne zaman yapılacak.

Şu anda alımların ne zaman yapılacağına ilişkin kesin bir yanıt yok ancak yıl sonuna kadar aralıklarla alım ilanlarının yayımlanması ve nüfus müdürlüklerinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam bin 500 kişilik memur personel alımının yapılması beklenmektedir.
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 17:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
mesut
mesut - 4 yıl Önce

nüfus dairelerine yapılacak alımlardan adaletli olmanızı bekliyoruz ÖN LİSANSLARAen az 700 kadro istiyoruz onuda ya sınavla ve ya kpss ile olsun kul hakı yenilmesin vebali ağır olur

Selen KARIŞIK
Selen KARIŞIK - 4 yıl Önce

Ben burasanin karacabey ilcesinde yasiyorum meslek lisesi mevzunuyum kimya bolumunden e postam sk_-2014@gmail.com

Hamza Avcı
Hamza Avcı - 4 yıl Önce

Ben iş kazıcı yükleyici operatörüyüm iş arıyorum