MSB, DSİ ve EGM Personel ve İşçi Alımı İlanları Yayımlandı!

Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Su işleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlar ile işçi alımları yaptıklarını duyurdu. Peki başvuru şartları neler oldu? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

MSB, DSİ ve EGM Personel ve İşçi Alımı İlanları Yayımlandı!

Alımı yapılacak olan kadrolar ise şu şekilde oldu: Bulaşıkçı (Stevard), Garson (Servis Elemanı), Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Büro İşçisi, Topoğraf, Makine Teknolojisi Teknisyeni, Veteriner Hekim, Sağlık Memuru Puantör, Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni, Elektronik Teknisyeni, Aşçı Yardımcısı, Metal Kaplamacı, Büro Memuru (Genel), Terzi , Greyder Operatörü, Sondaj İşçisi, Elektrik Elektronik Teknisyeni, İnşaat Teknolojisi Teknisyeni kadrolarına alımlar yapılacak. Peki başvuru şartları neler?

İŞTE BAŞVURU ŞARTLARI

6. ana jet üssü komutanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Milli Savunma Bakanlığı 55. bakım fabrika müdürlüğü, Milli Savunma Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ve Manisa Emniyeti Genel Müdürlüğü sosyal hizmetler şube müdürlüğü polis evi büro amirliği müdürlüklerine ve kurumlarına memur ve işçi alımlarının yapılacağı yayımlanan alım ilanlarının detaylarında açıklandı. Başvuruda bulunmak isteyen adayların ise şu şartları sağlaması gerekiyor: Memur ve İşçi alımı olarak yayımlanan ilanlarda istenilen başvuru şartları ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılıklar gösteriyor. Adaylardan başvuru şartlarını detaylı olarak incelemeleri, kadrolara göre farklılık gösteren şartlara uyumu olmayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı açıklandı. Alımların başvuru tarihleri de kadrolara göre farklılık gösteriyor ve adayların başvuru tarihlerine de dikkat etmeleri ve detaylı olarak incelemeleri gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 21:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülhan DOĞANTAŞ
Gülhan DOĞANTAŞ - 3 yıl Önce

Bu ilan hangi iller için geçerli aceba

erdi
erdi - 3 yıl Önce

başvuruyu nerden yapıcaz peki ve detaylar nerede

Ebru
Ebru - 3 yıl Önce

Nerden nasıl bakılacak? Magazin haberleri gibi aslı astarı yok hiçbir yerde yazmıyor alım falan

Murat Güzel
Murat Güzel - 3 yıl Önce

Başvuru linki neden yok ve sadece siz paylaşmışsınız böyle bir iş alımını bunun ne kadar gerçeği var