Makina Kimya Endüstrisi (MKE) Daimi Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı!

Makina Kimya Endüstrisi (MKE) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Türkiye İş Kurumu aracılığı ile daimi kamu personeli alımı ilanı yayımladı. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak?

Makina Kimya Endüstrisi (MKE) Daimi Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı!

Ülkemizin en önemli kurumları arasında yer alan ve özellikle endüstri sanayi konusunda çok başarılı çalışmaları bulunan Türk Silahlı Kuvvetlerinin savunma sanayisi içinde önemli araştırmalar ve üretimler yapmakta olan Makina Kimya Endüstrisi (MKE) tespit ettiği ihtiyaç duyulan pozisyonlar için daimi kamu personeli alımı ilanları yayımlamakta olup Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Makina Kimya Endüstrisi (MKE) yeni bir ilan yayımladı.

Makina Kimya Endüstrisi (MKE) tarafından hazırlanan kamu personeli alımı ilanı Türkiye İş Kurumu aracılığı ile duyuruldu. Buna göre Makina Kimya Endüstrisi (MKE) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 6 kamu personeli alımı yapacak. Peki kamu personeli alımı hangi pozisyonlar için yapılacak, detaylar nedir? Adayların sahip olması gerektiği nitelikler nedir? İşin Olsa ekibi olarak sizlere tüm bilgileri veriyoruz.

POZİSYONLAR NELERDİR?

Makina Kimya Endüstrisi (MKE) tarafından kamuoyuna ilan yayımlandı ve 6 daimi kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak? Makina Kimya Endüstrisi (MKE) tarafından hazırlanan ve Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre Makine Teknolojisi Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Metalurji Teknisyeni pozisyonları için toplam 6 kişilik kamu personeli alımı yapılacaktır. Peki nasıl başvuru yapılır? Detaylar nedir?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? DETAYLAR NEDİR

Yukarıda Makina Kimya Endüstrisi (MKE)'nin hangi pozisyonlara personel alacağı belirtilmiştir. 4 kişilik kadro için engelli aday alımı yapılacak olup bu adayların Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS'ye girmiş olması gerekmektedir. Diğer iki kadro için ise terörle mücadelede yaralanan kişiler alınacaktır bu adaylardan şart aranmayacaktır. Tüm pozisyonlarda gerekli lise bölümlerinden mezun olmak şartı aranıyor. Adaylar başvurularını 19 Şubat 2018 tarihine kadar İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecektir.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2018, 20:07
YORUM EKLE