KPSS Şartsız Kamu Personeli Alınıyor!

Yozgat Belediyesinin yayımladığı ilanda ilk okul, lise, ön lisans ve lisans mezuniyet puanına göre kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki alımlarda kaç kişi alınacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

KPSS Şartsız Kamu Personeli Alınıyor!

Yozgat Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) giriş şartı bulunmadan ilk okul, lise, ön lisans ve lisans mezunu kişilerin mezun olduğu dereceye göre alımı yapılacağı ve yapılacak olan alım sayısının 31 olduğu açıklandı. Başvurular şahsen Yozgat Belediye Başkanlığı insan kaynakları müdürlüğüne yapılacağı yayımlanan ilanda başvuruda bulunmak isteyen adaylar için duyuruldu? Peki hangi kadrolara kamu personeli alımı yapılacak?

İŞTE ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yozgat Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) giriş şartı olmadan ilk okul, lise, ön lisans ve lisans mezunu 31 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular şahsen Yozgat Belediye Başkanlığı insan kaynakları bölümüne yapılacak. Alım yapılacak olan bölümler ise şu şekilde: Çevre mühendisi, kimyager, laborant, biyolog, kanal işçisi, su arıza işçisi, arıtma tesisi işçisi, büro personeli, saha personeli, iş makine ustası, kepçe operatörü ve şoför alımları gerçekleştirilecek.Başvuruları şahsen Yozgat belediye başkanlığı insan kaynakları müdürlüğüne yapılacak olup başvurular en geç 27 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılması gerekiyor ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuracak adaylar işin niteliğine göre ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar başvurabilir. Başvuru esnasında adaylardan kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, diploma fotokopisi, sağlık raporu ve 4 adet fotoğraf istenilen belgeler arasında bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 22:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER