Kamu İhale Kurumu 15 Memur Personel Alımı Yapacak

Kamu İhale Kurumu tarafından hazırlanan ilan ile büro görevlisi, iletişim görevlisi ve avukat pozisyonları için toplam 15 kişilik personel alımı yapacağı öğrenildi.

Kamu İhale Kurumu 15 Memur Personel Alımı Yapacak
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan ihale kurumu olan Kamu İhale Kurumu açık pozisyonları için memur personel alımları yapmaya devam ediyor. Alımlarını ihale usulü olarak gerçekleştirmekte olan kurumun ilanı da resmi gazete aracılığı ile duyuruldu.

Buna göre Kamu İhale Kurumu tarafından hazırlanan bildiri incelendiğinde açık pozisyonların doldurulması için toplam 3 farklı pozisyona 15 kişilik memur personel alımı gerçekleştirilecektir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve Kamu İhale Kurumu memur personel alımı detayları nelerdir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Kamu İhale Kurumu
Alınacak Personel Sayısı: 15
En Az Mezuniyet: Önlisans
Son Başvuru: 26 Mayıs 2017
Yukarıda Kamu İhale Kurumunun memur personel alımı hakkında tüm detaylar verilmiştir. Peki kimler başvuru yapabilir.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK


Büro Görevlisi - 6 Personel
İletişim Görevlisi - 5 Personel
Avukat - 4 Personel


Yukarıda ki pozisyonlar için alım yapılacaktır.

MEZUN OLUNMASI GEREKEN BÖLÜMLER

Büro Görevlisi


En az dört yıllık eğitim veren; Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim Fakülteleri ile fakültelerin Matematik, İstatistik, Türk Dili ve Edebiyatı, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik lisans programlarından mezun olmak.

İletişim Görevlisi

En az iki yıllık eğitim veren yüksekokulların ya da dengi okulların; Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler ön lisans programlarından mezun olmak.

Avukat

Hukuk Fakültesi mezunu olmak, Avukatlık ruhsatına sahip olmak.
Yukarıda yer almış olan pozisyonlara göre mezun olunması gereken bölümlerden adayların diploması olmask gerekmektedir. Yine başvuru yapacak olan adayların Kamu Personeli Seçme Sınavından 80 ve üzer puan almış olması gerekiyor.

BAŞVURULAR

Kamu İhale Kurumuna toplam 15 kişilik personel alımı yapılacak olup başvurular 26 Mayıs 2017 tarihine kadar www.ihale.gov.tr adresinde yer almakta olan sınav başvuru formunu doldurarak elektronik ortamdan yapması gerekmektedir.

MEMUR ALIM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE