İŞKUR Üzerinde Yeni Memur Personel Alım İlanları Yayınlandı

Kamu kurum ve kuruluşlarından ayrı olarak özel sektör içerisinde yayımlanan firmaların beraberinde, bilişim, destek ve sağlık personeli kategorilerine toplamda 220 ilan yayımlandı. Söz konusu ilanlar İŞKUR üzerinden yayımlandığından başvurularda İŞKUR üzerinden yapılacağı belirtildi.  Detaylı bilgi haberimizde yer almaktadır.

İŞKUR Üzerinde Yeni Memur Personel Alım İlanları Yayınlandı

Kamu kurum ve kuruluşlarından ayrı olarak özel sektör içerisinde yayımlanan firmaların beraberinde, bilişim, destek ve sağlık personeli kategorilerine toplamda 220 ilan yayımlandı. Söz konusu ilanlar İŞKUR üzerinden yayımlandığından başvurularda İŞKUR üzerinden yapılacağı belirtildi. 

Yayımlanan ilanda açık olan pozisyonlar şu şekildedir; “Bilişim Personeli, Destek Personeli, Diğer Sağlık Personeli, Diş Protez Yardımcısı, Gemi Acente Personeli, Satış Destek Personeli, Satış Sonrası Hizmet Personeli ve Sigorta Acentesi Teknik Personeli” olarak kategoriler yayımlandı.

YAYIMLANAN KATEGORİ ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre belirtilen kategorilerde başvuru şartları farklılık göstermektedir. Adayların istedikleri iş ilanına başvuru yapmadan önce şartları dikkatlice inceleyip öyle başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapan adayların belirtilen şartlara uyumlu olmaması halinde başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bir diğer önemli nokta ise iş ilanlarında belirtilen son başvuru tarihlerini kaçırmamalarıdır. 

İŞKUR İŞ İLANLARI: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2018, 20:51

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Cumhur Türközmen  Eskiişehir
Mehmet Cumhur Türközmen Eskiişehir - 2 yıl Önce

Ben lise mezunuyum. 1983 DOĞUMLU İŞSİZİM KAMUYA PERSONEL OLARAK ATANMAK İSTİYORUM. TLF. 05300436685 İLETİŞİM NUMARAM İLGİNİZİ BEKLİYORUM.

REYHAN TEKİN
REYHAN TEKİN - 2 yıl Önce

Memur