İŞKUR İş ve Meslek Danışmanı (İMD) Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Bekleyiş Sürüyor

İŞKUR Türkiye geneli merkez ve taşra teşkilatına alımı yapılacak olan 1141 iş ve meslek danışmanına yönelik sonuçlar ne zaman açıklanacak? İMD alımı için meraklı bekleyiş sürüyor...

İŞKUR İş ve Meslek Danışmanı (İMD) Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Bekleyiş Sürüyor

Geçtiğimiz aylarda yayımlanan ve merakla beklenen ilanlardan birisi olan İŞKUR alımı hala gündemde. Binlerce kişi tarafından yayımlanması beklenen, geçtiğimiz aylar itibariyle başvuruları yapılan, Türkiye geneli merkez ve taşra teşkilatlarında görev alacak İMD alımı hakkında adaylar sonuçların açıklanmasını istediklerini aktarmaktadırlar. Uzunca sürelerdir açıklanmayan sonuçlara yönelik, heyecanlı bekleyiş sürüyor.

İMD alımı büyük ilgi görmüştü

1141 kişilik İş ve Meslek Danışmanı alımına yönelik adayların taşıması gereken şartları, başvuru koşullarındaki önemli noktaları sizlere ulaştırmış, son başvuru tarihlerine de uyarılarımızı gerçekleştirmiştik. KPSS puanı en az 70 olan adayların başvurularının değerlendirilmeye alındığı 1141 İMD alımında başvurular 25 Haziran 2018 tarihinde alınmaya başlanmıştı. Yoğun ilgi gören İMD alımının son başvuru tarihi ise 04 Temmuz 2018 olarak aktarılmıştı.

Mülakat sonuçları bekleniyor

Binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen ve ilgi gören kadrolardan biri olan İMD alımına yönelik duyuru Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresi üzerinden yapılmıştı. Mülakat aşamasına geçilen ve sabırsızlıkla beklenen alım için adaylar artık sonuçların açıklanmasını beklemektedirler. Yaklaşık olarak 4 aylık bir süre geçmesine rağmen mülakat sonuçları açıklanmayan 1141 İMD alımına yönelik adaylar Twitter üzerinde hashtagler açarak seslerini duyurmaya, konuyu gündeme taşımaya çalışıyorlar. Sosyal medya kanalları ve mail adreslerimiz üzerinden bize ulaşan adayların sesini duyurabilmek amacıyla oluşturduğumuz bu habere geri dönüşlerinizi beklemekteyiz. Yorumlar kısmından sizlerde düşüncelerinizi ve isteklerinizi ulaştırabilir, sesinizi duyurabilirsiniz. İMD alımı mülakat sonuçları açıklandığı anda bildirim almak ve açıklamalara erişmek için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

iOS Tıklayınız

Android Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esra Can
Esra Can - 2 yıl Önce

4 ayı aşkındır bekliyoruz dört kez iş kur genel müdürlüğü aradım hep aynı yanıt çalışmalarımız devam ediyor.Nedir acaba bu çalışma şüpheler tavan oldu.Sonuç neyse artık bilelim.

Uzun bekleyiş
Uzun bekleyiş - 2 yıl Önce

Sinir hastası olduk yeminleee. 9 ayda bir can dünyaya geliyor. 5 ayda bir sonuç açıklayamadınız!!! Neyi bekliyoruz?

Malatyalı
Malatyalı - 2 yıl Önce

Torpilliler anca seçiliyordur ya merak etmeyin herkes bilir kendini zaten neye bekliyoruz ki bizler

A.K
A.K - 2 yıl Önce

Icisleri sonuclari açıklandı puani benden yuksek bir kişi yok ama mulakatta 90 80 alıyor bana 63 puan Allah belanızı versin. Borcla gittim mulakat yerine. Iskurda ayni olacak torpil yoksa boşa beklemesin umut etmesin kimse olmayacak. Balik bastan kokar ülke torpille yönetiliyor. Tuz coktan koktu.

Coşkun
Coşkun - 2 yıl Önce

Neden açıklanmıyor

Imd aday adayı
Imd aday adayı - 2 yıl Önce

Geleceğimiz icin düzenli bir plan program yapamamktayiz ve esim hamile daha belirsizlik icerisinde bergün sonuç beklemekteyiz

Ozlem
Ozlem - 2 yıl Önce

Açıklansın artik ys cok yorulduk beklemekten

Nazli
Nazli - 2 yıl Önce

Nebekleniyor neden aciklanmiyorkac ay oldu aciklayin nolur