İŞKUR Aracılığıyla En Az Ortaokul Mezunu 540 Şoför Alımı Yapılıyor!

İŞKUR ilanları kapsamında kamu ve özel sektöre toplamda 540 yük taşıma şoförü alımı yapılmaktadır. Yayımlanan ilanlara başvuru şartlarına ve detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

İŞKUR Aracılığıyla En Az Ortaokul Mezunu 540 Şoför Alımı Yapılıyor!

İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlarda yük taşıma şoförlüğü pozisyonu için çok sayıda ilan yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlarda 540 yük taşıma şoförü alımı yapılacağı kamuoyuna aktarılmıştır. Kamu ve özel sektöre yönelik alım ilanlarının yayımlandığı İŞKUR resmi web adresinde, ilgili pozisyoniçin başvurular alınmaya başlamıştır. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan şoför alım ilanına yönelik detaylara ve başvuru bilgilerine aşağıda yer vereceğiz. Çok sayıda kurum ve kuruluşun yanı sıra özel sektör işletmelerinin de ilanlarının bulunduğu 540 kişilik şoför alımında, başvuru şartları farklılık gösterebileceğinden adaylarda aranan ortak özelliklere yer vereceğiz. Bu bağlamda başvuru yapacak kişilerde; kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak, T.C vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak, sağlık problemi bulunmamak, ehliyet sahibi olmak (kullanılacak araç ve yapılacak işe göre farklılık gösterecektir.), terör örgütleriyle ismi anılmamış olmak, bulaşıcı rahatsızlığı bulunmamak, daha önce görev yaptığı kurum ya da kuruluştan disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek ve kendisine verilen görevleri vaktinde yerine getirebilecek olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara iskur.gov.tr adresini ziyaret ettikten sonra, açık iş ilanları bölümüne ulaşınız. Burada açılan ekranda arama bölümüne şoför yazarak, yük taşıma şoförü kısmını seçip arama butonuna basınız. Karşınıza yük taşıma şoförü pozisyonu için yayımlanmış tüm ilanlar geldikten sonra, ilanlara erişebilir başvurularınızı sağlayabilirsiniz. Başvuru yapmak için İŞKUR üyeliğinizin bulunması ve aktif olarak iş arıyor olmanız gerekmektedir.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 20:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan Korkmaz
Ramazan Korkmaz - 2 yıl Önce

İşkura üye oldum şifremi hatırlayamadım başvuru yapamıyorum iş için yardımcı olursanız sevinirim

Serdal Küçükoğlu
Serdal Küçükoğlu - 2 yıl Önce

Hangi sınıf ehliyet sahiplerini alıyolar

Emrah
Emrah - 2 yıl Önce

İş basvurusu

Ferdi
Ferdi - 2 yıl Önce

E +D ehliyetim var belgelerim tam nereye başvuru yapacağım yardımcı olurmusunuz