İlanlar Yayımlandı 5 Bin Personel Alınacak! Okuryazar Olmak Yeterli

İŞKUR üzerinden 5 bin kişilik personel alım ilanı yayımlanmış durumda. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarda, çok sayıda pozisyona okuryazar düzeyde başvuru yapmak mümkün.

İlanlar Yayımlandı 5 Bin Personel Alınacak! Okuryazar Olmak Yeterli

Özel sektörde binlerce farklı personel ilanı İŞKUR üzerinden yayımlanıyor. İŞKUR memur ve personel alımları doğrultusunda çok sayıda kadro için ilanlara en az okuryazar düzeyde olmak şartıyla başvurular alınıyor. Yürütülen alım süreçlerine yönelik bilgilendirme ve detaylara haberimizde yer vermeye çalışacağız. Farklı meslek grupları ve bunlara bağlı pozisyonlara yapılan alımlarda, adayların taşıması gereken diğer şartlara ve niteliklere, ilgili ilan bağlantısı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Yayımlanan ilanlarda okuryazar personel ilanı kategorisinde değerlendirilebilecek binlerce kişilik ilan bulunmaktadır. Yürütülen personel alımı için aşağıdaki kadrolarda ilanlar yayımlanmış durumdadır.

Hangi kadrolara okuryazar düzeyde personel alımları yapılıyor?

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan bu ilanlarda, personel alımı konfeksiyon işçisi, beden işçisi, lojistik elemanı, makineci, aşçı, ütücü, katlama ve paketleme işçisi, temizlik görevlisi, makine operatörü, mobilyacı, metal mamuller montaj işçisi, proses işçisi, vinç operatörü, ayakçı, düz dikiş makineci, kalite kontrolcü, et ve et ürünleri işlemecisi, seramik imal işçisi, meyve sebze ayıklama işçisi, Bodinoz Makinesi Operatörü/Ambalaj-Poşet İmalat Ustası, Teknik Servis Elemanı, Cam Balkon Sistemleri Montajcısı, tuğla imal işçisi gibi kadrolara yönelik gerçekleştirilmektedir. İlanlara başvuru yapmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki bağlantı üzerinden tüm ilanlara erişim sağlayabilirler. Yayımlanan ilanlara başvurularda adayların İŞKUR üye profilinin olması gerekmektedir. İş arama durumu aktif olmayan ya da üye profili bulunmayan adayların başvuruları kabul edilmemektedir. Memur ve personel alımlarından cep telefonunuza bildirim almak için ücretsiz olarak mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

İlanlar için tıklayınız.

Uygulamalarımız için tıklayınız.

YORUM EKLE