Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 56 Daimi Personel Alıyor! En Az Ortaöğretim

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere daimi 56 kişilik en az ortaöğretim memur ve personel alımı gerçekleştiriyor.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 56 Daimi Personel Alıyor! En Az Ortaöğretim

Ülkemizin önemli kurumları arasında yer alan ve aralıklarla ihtiyaç halindeki pozisyonlar için memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü geçtiğimiz hafta yeni bir ilanı kamuoyuna duyurdu ve daimi eleman alımı yapacağı öğrenildi.

Buna göre Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere daimi en az ortaöğretim mezunu 56 kişilik memur ve personel alımı yapılıyor. Peki Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımına ilişkin detaylar nedir, hangi pozisyonlar için alımlar yapılıyor, nasıl başvurular ve son başvuru tarihi nedir?

İLAN BİLGİSİ NEDİR?

Alım Yapacak Kurum: Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü
Alınacak Personel Sayısı: 56
En Az Mezuniyet: Ortaöğretim
Son Başvuru Tarihi: 8 Ocak 2018
Statü: Kamu / Daimi

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR

Yukarıda Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünün 56 kişilik daimi memur ve personel alımına ilişkin tüm detaylar verilmiştir. Pozisyonlar hakkında bilgi edinmek isteyen adaylar için aşağı bölüme ilgili bilgiyi ekledik.

BAŞVURULAR

Başvurular İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta olup adayların en son tarih olan 8 Ocak 2018 tarihine kadar kesin kayıtlarını yapması gerekmektedir.

BAŞVURULARI BURADAN YAPABİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 18:27
YORUM EKLE