Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Yapacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını yayınladı. Alımlar hangi pozisyon için yapılacak? detaylar nedir?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Yapacak
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Merkezi Atamalar ile kadrolu memur alımı yapan Bakanlık yıl içerisinde yayınladığı ilanlar ile sözleşmeli personel alımı da yapmaktadır. Bugün ÖSYM tarafından duyurulan ilan ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığının personel alımı yapacağı öğrenildi.

Hangi Pozisyon İçin Kaç Kişi Alınacak?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 54 personel alacak. Alınacak olan personeller mimar ve mühendis pozisyonunda çalışacak. 

Son Başvuru 8 Eylül

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yayınlamış olduğu ilana başvuru tarihleri 5 Eylül 2016 ile 8 Eylül 2016 tarihleri olarak belirlenmiştir. Bu tarihler arasında yapılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır. Olağanüstü bir hal olmadığı sürece tarihin ertelenmesi beklenmemektedir. Aynı zamanda adayların bu ilana başvurabilmesi için Mayıs ayında düzenlenmiş olan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmesi gerekmekte olup KPSSP3 puan türünün de açıklanış olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda bulunan ilan linkini tıklayarak karşılarına çıkan Kamu Personeli Seçme Sınavı - 2016/5 yazan bölüme giriş yaparak başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvurmak isteyen adayların olabildiğince hızla olması gerekiyor çünkü ilan 8 Eylül'de kaldırılacaktır.

https://ais.osym.gov.tr/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

1990 mardin dogumlu istanbul ikamet etmekteyim yakın koruma şöför evrak işleri vs bünyenizde bir olanak sunarsaniz memnun olurum ileri derecede deneyimliyim bende devletimin bünyesinde çalışmak istiyorum 05416938947 telden bana donus yaparsanız sevinirim

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

Link açmıyor. Başvuruları nereye yapıyoruz yardimci olurmusunuz lütfen

bünyamin
bünyamin - 3 yıl Önce

açil iş arıyom