Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 80 Memur Alımı Yapıyor!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 80 kişilik memur alımı gerçekleştirmektedir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 80 Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en tanınır kurumları arasında yer alan ve Maliye Bakanlığının verdiği onaylar doğrultusunda memur personel alımları gerçekleştirmekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı açık pozisyonları için personel alımlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde kurum tarafından hazırlanan ilan Devlet Personel Başkanlığı üzerinden kamuoyuna duyurulmuştu.

Buna göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı açık pozisyonları için toplam 80 kişilik memur ve personel alımı yapıyor. İlana müracaatlar 4 Ekim 2017 tarihinde başladı ve halen devam ediyor. Peki nasıl başvurulur, başvuru tarihleri ve pozisyonlar nedir.

BAŞVURU DETAYLARI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 80 memur alımına başvuru yapacak olan adayların Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Emek Mahallesi, 17. Cadde No:13 C Blok Kat:11 Pk: 06520 Çankaya / ANKARA şahsen ya da posta yolu aracılığı ile başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Alınacak olan personeller iş müfettişi yardımcısı kadrosunda istihdam edecektir. Adaylar 4 Ekim 2017 tarihinden itibaren başvuru yapmaya başladı ve 18 Ekim 2017 tarihine kadar başvurularının tamamlanması gerekmektedir. Adayların kesinlikle KPSSP9, KPSSP42, KPSSP48 puan türlerinden her hangi birisinden en az 85 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları öğrenmek isteyen adayların aşağıdaki link aracılığı ile bilgileri öğrenmesi gerekmektedir.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE