Bin 82 Büro Memuru Alınıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesinden yayımlanan verilere göre bin 82 kişilik büro memuru alımı yapıldığı görülmektedir. Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Bin 82 Büro Memuru Alınıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan kamu kurumları ve özel sektör firmaları açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Personel alımı ilanları ilgili firmalar tarafından hazırlanarak resmi internet sitesi ya da İŞKUR üzerinden kamuoyuna duyurulmaktadır.

İŞKUR üzerinden kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında en çok büro memuru kadrosunun rağbet gördüğü görülmektedir. Buna göre İşin Olsa ekibimize çok sayıda kişi tarafından istek mesajları görüldüğü için sizlere özel büro memuru içeriği hazırladık. Türkiye geneli İŞKUR aracılığı ile toplam bin 82 kişilik büro memuru alımı yapılacaktır. Peki detaylar nedir, hangi firmalar alım yapıyor.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firmalar: Özel Sektör / Daimi
Alınacak Personel Sayısı: Bin 82
Pozisyon: Büro Memuru
En Az Mezuniyet: İlköğretim

ALIM YAPACAK FİRMALAR

Yukarıda büro memuru kadrosuna ilişkin detaylar verilmiştir. Peki alım yapacak firmaları hangileridir.

AK KARDEŞLER İNŞAAT
DENEYSAN EĞİTİM CİHAZLARI
TEDARİK LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
KUZ MADENCİLİK NAKLİYAT
ORGANİK GRUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI
DENİZLİ MİNİK YILDIZLAR
CENKPA DAYANIKLI TÜKETİM
AKARTEKS

BAŞVURULAR

Yukarıda alım yapacak firmaların bazıları verilmiştir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak. Buna göre adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve müracaatlarını bu link aracılığı ile gerçekleştirmesi gerekmektedir. Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu bin 82 kişilik büro memuru alımı yapılmaktadır.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE