Belediyeler 254 Zabıta Memuru Alacak

2016/1 KPSS Merkezi Atama kapsamında Türkiye geneli 254 Zabıta Memuru alımı yapılacak.

Belediyeler 254 Zabıta Memuru Alacak
Türkiye'nin dört bir yanında bulunan farklı Belediyeler kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Zabıta Memuru alımı yapmaktadır. Bu alımlar Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından alınan puanlar ile yapılmakta olup atamalara ÖSYM yapmaktadır. 2016 yılının ilk ataması olan 2016/1 Kamu Personeli Seçme Sınavı Merkezi Ataması ile belediyeler toplam 254 zabıta memuru alımı yapacak.

254 Zabıta Memuru Alınacak

2016/1 KPSS Merkezi Atama ile 254 kişi Zabıta Memuru ile istihdam şansı yakalayacak. Başvuru yapmak isteyen adayların ais.osym.gov.tr adresine girmesi ve burada bulunan 2016/1 KPSS tercih ikonuna tıklayarak başvurmak istediği belediyeleri tercih bölümüne yazması gerekmektedir. Başvurusunu onaylayan adayların birde 15 liralık ücret ödemesi yapması gerekmektedir. Bu ödemeyi gerçekleştirmeyen adayların yapmış olduğu tercihler geçersiz sayılacak olup her hangi bir kadroya yerleştirilmeyecekler.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin anlaşmalı olduğu Bankalara kendi TC kimlik numaraları ile 15 liralık onay ücretini yatıran adayların başvuruları ise kabul edilecek ve gerekli kontenjana yerleştirilmek için adayın ismi gönderilecek. Kadroların kaç puan ile alım yapacağı belli değil. Çünkü aynı kadroya Türkiye geneli kaç kişi başvurdu ve en yüksek puanlı başvuran kişinin puanı belirtilmiyor. Alım yapılacak kişi sayısı kadar sıralama yapılmakta ve en yüksek puan ile başvuru yapan kişiler Zabıta Memuru olarak istihdam etme şansı yakalayabilmektedir.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 15:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre  Akkıvanç
Emre Akkıvanç - 4 yıl Önce

2014 kpss geçerli olabiliyor mu.

Emre kirazoglu
Emre kirazoglu - 4 yıl Önce

Hani hiç bir şey yok başvuruyor yok

2014 kpss qecerli olyo mu ?
2014 kpss qecerli olyo mu ? - 4 yıl Önce

2014 kpss qecerli olyo mu ?

Gökay  olgun
Gökay olgun - 4 yıl Önce

Tsk ayrılmıs olan kişiler basvuru yapabilir mi bilgisi olan paylaşır sa sevinirim

Gökay  olgun
Gökay olgun - 4 yıl Önce

Tsk ayrılmıs olan kişiler basvuru yapabilir mi bilgisi olan paylaşır sa sevinirim

Uğur
Uğur - 4 yıl Önce

Alım ne zaman başlar

uğur
uğur @Uğur - 4 yıl Önce

ne zaman yapılır alımlar

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

KPSS sonuçları açıklandığında başvurular açılır sanıyorum. KPSS puanı 2 yıl geçerli olduğundan dolayı 2014 yılı KPSS sınav puanıyla da başvuru yapılabilir

İSMET
İSMET - 4 yıl Önce

İŞ İÇİN 05415837373