Bakandan Onay Geldi! Tapuya 1500 Memur Personel Alınıyor

1500 Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne alınması planlanan personeller için onay çıktı.  Maliye Bakanlığı ile yapılan görüşmelerden sonra Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne 1500 personel alınmasına karar verildi. İşte Detaylar

Bakandan Onay Geldi! Tapuya 1500 Memur Personel Alınıyor
1500 Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne alınması planlanan personeller için onay çıktı.  Maliye Bakanlığı ile yapılan görüşmelerden sonra Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne 1500 personel alınmasına karar verildi. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü için maliye Bakanlığı'ndan onay sonunda çıktı. işte Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alımına dair bilgiler.

Adayların uzun süre zarfı içinde beklemiş olduğu müjdeli haber Sonunda geldi Daha önceden açıklandığı üzere Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne 1500 sözleşmeli personel alımının yapılacağı duyurulmuştu. Bu duyurulardan sonra herkes alımları ne zaman yapılacağına merakla beklemeye başlarken müjdeli haber sonunda geldi. Beklenen müjdeli haberi Bayındır memur Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu resmen duyurdu.

Resmi sosyal medya   hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Memur Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu adayların uzun bir süreçtir beklemiş olduğu Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alımı hakkında resmi bilgiler açıkladı. sosyal medya hesabı üzerinden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne alınacak olan 1500 sözleşmeli personel için Bayındır memur Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Maliye Bakanlığı ile yapılan istişareler den sonra adaylarımızın beklemiş olduğu süreç son buluyor Üç aylık bir çalışma süreçlerinden sonra Maliye Bakanlığı istenilen 1500 personel alımı için onay verdi. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne Toplu sözleşme kazanımlarımızdan 1500 personel alacağız açıklamasını yapan Soner Can Tufanoğlu, çok kısa bir süre içerisinde alımların İlan'a çıkarılacağını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 14:07

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
tapucu
tapucu - 3 yıl Önce

4 yıllık mezunlarla 2 yıllıklar bir tutulmasın. Önlisans ve lisans kpss ayrımı yapılsın. Tapular, tapucuların hakkıdır. Özelliklede 4 yıllıkların.

2 yıllık mezun
2 yıllık mezun @tapucu - 3 yıl Önce

sen kim oluyorsunda öyle söylersin 4 yıllık okumuşsun ama boş okumuşsun 2 yıllık okuyanda emek veriyor 4 yıllık okuyanda emek veriyor tamam mı biraz saygı lütfen...

kadir
kadir - 3 yıl Önce

arakadaşlar yaş sıkıntısı olanlar
Soner Can TUFANOĞLU na mail atsın sesimiz çıksın. puanı az olan yada yaş sınırına girmeyenler de atsın çünkü her yere yaş şartı koymaya başladılar. halbuki yaş şartı 2006 da kaldırıldı merkezi alımlarda

irsad
irsad - 3 yıl Önce

başvuru yine ösym sayfasından mi yapılacak?