813 Tekniker Alımı Yapılıyor! Başvuru Yapabilecek Bölümler

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 ile önlisans mezunu 813 tekniker alımı yapıyor. Başvuru yapabilecek bölümler duyuruldu.

813 Tekniker Alımı Yapılıyor! Başvuru Yapabilecek Bölümler

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile kamu kurumlarının personel ve memur alım ilanları kamuoyuna duyurulmaya devam ediyor. Buna göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 ile memur alımı yapacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmış olan ilana göre toplam 813 kişilik tekniker alımı yapılacak. Peki hangi bölümler müracaat edebilecek. İşte başvuru yapabilecek olan bölümleri ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz.

BAŞVURU YAPABİLECEK BÖLÜMLER

Önlisans Bölümler

Tapu Kadastro Meslek Yüksekokulu
Harita Teknikerliği
Harita ve Kadastro
Tapu ve Kadastro
Tapu Kadastro
Harita,
Harita Kadastro
Harita ve Maden Ölçme

Yukarıda belirtilmiş olan ön lisans bölümlerinden mezun olan adaylar Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün alım yaptığı 813 kişilik tekniker ilanına müracaat edebilir. Peki başvurular nasıl yapılacak ve detaylar nedir.

BAŞVURULAR NASIL  YAPILACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 813 tekniker alımına başvurular ÖSYM'nin resmi internet sitesinde yer almakta olan aday işlemleri sistemi aracılığı ile KPSS 2017/6 tercihleri üzerinden yapılmaktadır. Tercihlere başvurular 20 Haziran 2017 tarihinde başlamış olup adayların 29 Haziran 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://ais.osym.gov.tr
RESMİ İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif
Elif - 3 yıl Önce

Neden önlisans tekstil bölümlerinde n alım yapılmıyor nede askerlik için nede diğer bölümler için hiç bir başvuru yapmaya şansımız yok bizi düşünen hiç yok yetkili kişiler duyun sesimizi