Pegasus ve Emirates Kabin Memuru Alımı Yapıyor! Tecrübeli Tecrübesiz

Kabin memuru için yeni ilanlar yayımladı. 2 Hava yolu şirketi bünyesine tecrübeli veya tecrübesiz kabin memuru alımı yapacaklarını yayımladılar. İşte şartlar

Pegasus ve Emirates Kabin Memuru Alımı Yapıyor! Tecrübeli Tecrübesiz

Erkek veya Bayan adayların her zaman ilgi odağı olduğu ve yüksek maaş olanağı ile kabin memuru alımları için ilan yayımlandı. İki hava yolu firması tarafından yayımlanmış olan ilanlara göre tecrübeli veya tecrübesiz adaylar içerisinden kabin memuru alımları yapılıyor. İlanlara başvuru süreci başladı ve adayların başvuru yapabilmeleri için belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere Kabin Memuru Alımları hakkında detayları aktaracağız.

2 HAVA YOLU ŞİRKETİ KABİN MEMURU ALIYOR!

Çeşitli platformlar üzerinden veya şirketlerin kendi resmi siteleri üzerinde yayımlanmış olan ilanlara göre Pegasus ve Emirates bünyelerindeki kabin memuru eksikliğini karşılamak üzere yayımladıkları ilanlar ile yüzlerce adaya müjdeyi verdiler. Ayrıca alımlarda tecrübeli veya tecrübesi adaylar ve bayan veya bayan adaylar içinde kontenjanlar ayrıldı. Peki kimler başvuru yapabilir? Nasıl ve ne zaman başvuru yapılacak? İşte detaylar.

KABİN MEMURU ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Pegasus ve Emirates kabin memuru alımı için adaylardan aranan başvuru şartları açıklandı. Bu bağlamda, Emirates kabin memuru alımı için en az lise mezunu olmak ve Pegasus kabin memuru alımı için en az Ön Lisans mezunu olmak şartı var, Diğer niteliklere göre ise, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Emirates veya Pegasus kabin memuru üniforması giyildiğinde vücudunun görünecek yerlerinde yara izi, piercing veya yanık izi gibi izler bulunmuyor olmak, 21 yaşından küçük ve 30 yaşından büyük olmamak, iyi derecede İngilizce biliyor olmak, Bayanlarda en az 160 cm ve erkeklerde en az 170 cm boyunda olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgili herhangi bir problemi olmamak gibi şartlar aranıyor.

Ayrıca alımlar tecrübeli veya tecrübesi olarak yapılacak. Yani yeni mezun olmuş olanlar veya kabin memurluğu tecrübesi olan adaylar'da başvuru yapabilecekler.

EMİRATES KABİN MEMURU ALIMI İLANI:

Emirates dünyaca ünlü hava yolu şirketidir. Asıl kuruluş Dubai Arap emirlikleri merkezlidir. Ancak dünya çapında geniş bir ağa sahip olan Emirates dünyanın farklı bölgelerinde olmak üzere kabin memuru alımları yapıyor. Son zamanlarda Türkiye'den kabin memuru alımına karar veren Emirates bir çok ilde adaylarla görüşmeler yaparak işe alım sürecini başlayacak. Ancak adaylar öncelikle ön başvurularını İnternet ortamında gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Emirates kabin memuru alımı için adaylara bir çok olanaklar sağlıyor . Bunlardan adayların en çok hoşuna gidecek olan maaş ödeneği dir. Emirates adaylara en az 2600 dolar maaş vereceğini belirtti. Buna Türk lirası olarak 15 BİN TL civarına geliyor. Emirates şirketi için görüşmeler öncelikle İstanbul'da 29 temmuz 2019 tarihinde yapılacak. 2. Görüşme izmir'de 02 Ağustos'ta, 31 Ağustos 2019 da Antalya'da ve 07 Eylül 2019 tarihinde Ankara'da adaylarda buluşacak.

Emirates Kabin memuru alımı hakkında daha detaylı bilgi almak ve tüm olanaklara ulaşmak için ve ön başvuru bilgisi almak için Buraya Tıklayınız.

PEGASUS KABİN MEMURU ALIMI İLANI:

Pegasus kabin memuru alımı için adayların öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir. Söz konusu Pegasus kabin memuru alımı ilanı resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanmış olup adaylar başvurularını'da Pegasus resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirecekleridir. Pegasus kabin memurluğu Maaş bilgisi bilinmiyor ancak en az 6 Bin TL maaş olanağı bulunduğu biliniyor.

Adaylar Peagsus kabin memurluğu için Pegasus resmi İnternet adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvuru koşullarını taşıyan adaylara SMS veya E-mail yolu ile davet gönderilmektedir. Adaylar Hasan kalyoncu üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile sınava çağırılırlar.

Pegasus Tecrübeli tecrübesiz Kabin memuru alımı için daha detaylı bilgi sahibi olmak için ve süreçleri incelemek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 22:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE