Kamuya 1075 Memur Personel Alımı Yapılacak. Başvuru Detayları!

Kamu kurumlarına memur alım ilanları yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığından yapılan açıklamada Kamu kurumlarında toplamda 1175 personel istihdamı yapılacak. Gelir Uzman Yardımcısı personel alımı ve YSK Başkanlığı memur alım detayları haberimizde..

Kamuya 1075 Memur Personel Alımı Yapılacak. Başvuru Detayları!

Kamu kurum ve kuruluşlarında memur alım haberlerini aktarmaya devam ediyoruz. İşin olsa ekibi olarak daha önce adaylara duyurduğumuz personel ilanlarının bazıları için başvuru sürelerinde son günlere geldi. Daha önce yayımlanan ilanlardan başvuruları başlayacak olan personel alımlarıda bulunmakta. Buna göre başvuru yapacak olan adaylar için detayları aktarıyoruz. 

GELİR UZMAN YARDIMCISI ALIMLARI;

Maliye Bakanlığına yapılacak olan Gelir Uzman Yardımcısı personel alım ilanına göre toplamda 1000 kişilik istihdam yapılacak. Gelir Uzman alımlarına başvuru yapabilmek için adayların lisans bölümlerinden Hukuk, İktisat, İşletme İİBF, Siyasal bilimler fakültelerinden mezun olmaları gerekmekte. Adaylar başvurularını tamamlamalarının ardından 5 katı kadar aday KPSS P48 puan türüne göre mülakat sınavına alınacaklar. GUY alımlarında yaş şartında 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor. Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekmektedir. 

Maliye Bakanlığı Gelir Uzman Yardımcısı başvurular Online olarak sinav.gib.gov.tr adresi üzerinden alınacak. Başvuru için son tarih 26 Temmuz olarak açıklandı. Başvuru kılavuzu

YÜKSEK SEÇİM KURULU PERSONEL ALIMI;

Diğer başvuruları devam eden alımlardan Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığına 175 personel alım ilanı yayımlandı. Buna göre adaylar başvuruları ÖSYM üzerinden yapabilecekler. 26 Temmuz tarihinden itibaren başvuru yapılabilecek. Son başvuru tarihi ise 2 Ağustos. Başvuru detayları

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 21:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeker
Şeker - 3 yıl Önce

Yaş şartı esnetilsin lütfen

SIRADAKİ HABER