İŞKUR Kendi Bünyesine Memur Alımı Yapacak! Başvurular Sürüyor

İŞKUR tarafından yayımlanan ve genel müdürlük bünyesinde istihdam edilecek memur alımlarına yönelik başvuru süreçleri devam etmektedir...

İŞKUR Kendi Bünyesine Memur Alımı Yapacak! Başvurular Sürüyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) geçtiğimiz günlerde kendi web adresi üzerinden yayımladığı duyuruda (iskur.gov.tr) kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımları yapacağını aktardı. Yayımlanan bu duyuruda adayların taşıması gereken şartlar, başvuru şekilleri ve ilana yönelik bazı bilgilendirmeler de kamuoyuna aktarıldı. Yayımlanan bu İŞKUR bünyesine yapılacak memur alımı süreci için de başvurular yine kurumun web adresi üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Kamuoyuna duyurulan memur personel alım süreci için bilinmesi gereken tüm detaylara haberimizde yer vereceğiz. Kamuya ve kuruluşlarına yapılan tüm memur alımlarından cep telefonunuza ücretsiz ilan bildirimi almak isterseniz mobil uygulamalarımızı Android/iOS uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

İŞKUR bünyesine işkur memur alımı başvuru ekranı açıldı ve adayların başvuru işlemleri alınmaya devam ediyor. Yürütülecek alımlar için kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, görevini yapmasına engel fiziki ve psikolojik bir rahatsızlığı bulunmamak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da bedelli askerlik imkanından yararlanacak/yararlanmış olan, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış ve ismi anılmamış, terör örgütleriyle ismi anılmamış, kamudaki bir görevinden disiplinsizlik suçu ya da görevi kötüye kullanmak gibi nedenlerden dolayı uzaklaştırılmamış, T.C vatandaşı olan, takım çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iletişim becerisi gelişmiş, temsil ve ifade yeteneği yüksek, muhakeme bilinci yüksek, dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü davranış ve çalışma prensibini benimsemiş kişiler olmak şartıyla alımlara başvurular gerçekleştirilebilecektir. İlana yönelik ek nitelikler ve daha fazla bilgi edinmek için aşağıda yer alan bağlantı üzerinden kılavuza ve diğer detaylara erişebilirsiniz.

İlan detayları için tıklayınız.

YORUM EKLE