Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 91 Teknisyen Alım İlanı Yayımladı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmış olan duyurular arasında yer alan memur alım ilanı ile, bünyesine 91 kişilik kadro ile Teknisyen alımı yapacağını belirtti. İşte alım şartları.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 91 Teknisyen Alım İlanı Yayımladı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmış olan duyuruya göre, bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek amaçlı 91 kişilik kadro ile Teknisyen alımı yapacağını belirtti. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak olup, adaylar en az lise mezunu olmak zorundadırlar. Buna göre adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı puan durumuna göre adaylara Sınav yapılacaktır. Adayların başvurularının değerlendirilmesi sonucunda sınava katılacak adayların listesin duyurusu yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Teknisyen alım ilanına başvuru yapacak adaylar, en az lise mezunu olmak, 2016 yılında yapılan Kamu personeli Seçme Sınavından, Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasında olumlu sonuç alabilmek, sınavın yapılacağı yılın ocak ayı itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak ve son başvuru günü itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.

Adaylardan özel nitelik olarak, En az meslek liseleri veya teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ve Yerleştirileceği pozisyonun gerektirdiği teknik bilgiye sahip olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 13 Ekim 2017 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 25 Ekim 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular, bakanlığın internet sitesinden indirilecek olan başvuru formunu dolurupöğrenim belgesi ve sınav sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı ya da komisyon başkanlığınca onaylı örneği ile birlikte en son başvuru günü mesai bitimine kadar sınavı yapacak adalet komisyonu başkanlığına (sınav merkezi) veya herhangi bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına başvuracaklardır. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirler.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 13:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE