Nükleer Düzenleme Kurumu ( NDK ) 27 Memur Alımı İlanı ( Uzman Yardımcısı )

Nükleer Düzenleme Kurumu Memur Alım ilanı yayımladı. Farklı alanlarda 8 grupta Uzman Yardımcısı kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Nükleer Düzenleme Kurumu ( NDK ) 27 Memur Alımı İlanı ( Uzman Yardımcısı )

Nükleer Düzenleme Kurumu Memur Alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi Gazetede 24 Eylül 2023 tarihi ile yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre. Nükleer Düzenleme Kurumu ( NDK ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Kurumun merkez teşkilatındfa istihdam edilmek üzere 27 Memur Alımı yapılacak. Yapılacak Giriş sınavı ile adayların kadroya ataması yapılacak.

NDK Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Nükleer Düzenleme Kurumu ( NDK ) yayımladığı ilan ile 27 Nükleer Düzenleme Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı açıklandı. Alımlar;

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

NDK Memur alımında adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2022 veya 2023 yıllarında yapılmış olan KPSS'den yukarıdaki puan türlerinden en az 70 veya 80 puan almış olmak gereklidir.

Eğitim Şartı:

En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili alanlarındaki bölümlerden lisans mezunu olmak şartı aranacak.

Yaş Şartı Nedir?

01.01.2023 tarihi itibarıyla 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak gereklidir.

Yabancı Dil Şartı:

İngilizce dilinden Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az (D) seviyesinde veya dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan belgeye sahip olmak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

NDK Memur alımı başvuru süreci sadece İnternet üzerinden ilerleyecektir.

Başvuru Tarihleri: 25 Eylül - 9 Ekim 2023

Başvuru Adresi: “Nükleer Düzenleme Kurumu - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden giriş yaparak elektronik ortamda yapacaktır.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2023, 00:26
YORUM EKLE