Belediye Memur Alımı İlanı 2023 - P3 Lisans ( Çankırı Belediyesi )

Çankırı Belediyesi memur alımı yapacak. Lisans mezunu P3 kapsamında memur alımı için ilan yayımlandı. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Belediye Memur Alımı İlanı 2023 - P3 Lisans ( Çankırı Belediyesi )

Çankırı Belediyesi memur alımı yapacak. Az Önce 3 Ağustos 2023 tarihi ile gelmiş olan memur alımı duyurusuna göre Çankırı Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lisans mezunu memur alımı yapılacak. Başvuru için adaylardan aranan şartlar başvuru bilgileri açıklandı. Detaylar haberde.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Belediye bünyesine Genel İdare Hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere 7. Dereceli kadroda istihdam edilmek üzere 1 Eğitmen Alımı gerçekleştirilecektir. Kadın Erkek adayların başvuru yapabileceği ilan için aranan şartlar aşağıdadır.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

Çankırı Belediyesi Memur alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

  • Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Antrenörlük Eğitimi Bölümü veya Rekreasyon Bölümü programından mezun olmak.
  • En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,
  • 2022 yılında yapılan KPSS den Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Çankırı Belediyesi memur alımı için başvurular Eylül ayı içerisinde alınacaktır. Bu yönde başvuru yapmak isteyen adaylar belirtilen şartları sağlıyor olmak ve gereklidir. Bu kapsamda şahsen veya elektronik ortamda başvuru alınacaktır.

Başvuru Tarihleri: 11 - 15 Eylül 2023

Başvuru Adresi: Çankırı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Elektronik başvuru adresi: [email protected]

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE