Belediye KPSSP94 60 Puan İle Memur Alımı Başladı! Belgeler Nedir?

Belediye Memur alımı başvurusu başladı. Az Önce gelen duyuru ile İstenen Belgeler açıklandı. Lise mezunu 60 KPSS ile Memur alımı detayları haberde.

Belediye KPSSP94 60 Puan İle Memur Alımı Başladı! Belgeler Nedir?

Belediye memur alımı başvurusu başladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Belediye Memur alımı ilanına göre İskilip Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere Düz memur statüsünde 5 Memur Alımı yapılacak. Alımlar KPSS Puanı ile gerçekleştirilecek olup Değerlendirmelerde KPSS puanı ile yapılacaktır. 

Belediye Memur alımı için adaylardan istenen belgeleri ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

Belediye Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 5 Kişilik boş kadro ile Düz Memur Alımı gerçekleştirecek. Alımlar, Genel İdare Hizmetleri Sınıfında istihdam edilmek üzeredir. Bu kapsamda Mahalli İdarelere İlk defa atanacaklara sınav ve atama yönetmeliğine göre Genel İdare Hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere Lise mezunu 60 KPSS ile memur alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Süreci Başladı!

Belediye Memur Alımı için başvurular Bugün başladı. Adaylar başvurularını bazı istenen belgeler doğrultusunda gerçekleştirebilecekler. Peki nasıl başvuru yapılacak? 

Başvurular 17 - 19 Temmuz 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını şahsen veya Elektronik ortamda gerçekleştirebilecekler. 

BAŞVURU DETAYLARI VE İLANIN TAM METNİ: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/belediye-lise-mezunu-duz-memur-alimi-60-kpss-ile-iskilip-belediyesi-h44526.html

Başvuru Şartları Nedir?

  • 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları sağlıyor olmak,
  • 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise seviyesinde P94 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacak.
  • En az B Sınıfı sürücü begesine sahip olmak,
  • Daha Önce Görev yapılan Kamu Kurumu veya Kuruluşundan disiplin cezası almamış olmak, 

Başvuru İçin İstenene Belgeler Hangileridir?

a) Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya Kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

b) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet’ten alınan kare kodlu öğrenim belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

c) Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

d) KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin web sitesinden alınan doğrulama barkotlu bilgisayar çıktısı,

e) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

f) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

g) Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

h) 3 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

i) Hangi kadroya müracaat edeceğine dair başvuru dilekçesi. (Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabileceklerdir.)

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2023, 14:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
serhan doğan
serhan doğan - 5 ay Önce

Ben başvruda bulundum 60 puan çağrıldı ama ben 73 puanla sözlü mülakat için çağrılmadım. Artık bu memurluklarda personel alımlarının güvenlir olduğunu düşünmüyorum.

Leyla cifci
Leyla cifci - 5 ay Önce

Nerde o şans bizde