ASDEP 4 Bin Memur Alıyor!

Resmi Gazete'de 21 Haziran tarihinde, sözleşmeli personel alımına ilişkin esaslarda değişiklik yapıldığı belirtilmişti. Bunun ardından, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına son yıllarda önemli yatırımlar yapılarak, memur alımlarının arttırılacağı öne sürülmüştür.

ASDEP 4 Bin Memur Alıyor!

Resmi Gazete'de 21 Haziran tarihinde, sözleşmeli personel alımına ilişkin esaslarda değişiklik yapıldığı belirtilmişti. Bunun ardından, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına son yıllarda önemli yatırımlar yapılarak, memur alımlarının arttırılacağı öne sürülmüştür. Atama bekleyen kişilere müjdeli haber ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından verildi. Yakın zaman içerisinde ASDEP'in 4 bin memur alımında bulunacağını duyurdular.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Aile Sosyal Destek Programı Asdep memuru olarak çalışmak istiyorsanız, Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren Sosyal Hizmet, Sosyal Hizmetler, Sosyal Çalışmalar, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik danışmanlı, Sosyoloji bölümlerinden mezun olmanız gerekmektedir. Bu bölümlerden mezunsanız, alımlarda sizlerde müracaatta bulunabilirsiniz. Alımlar ne zaman yapılacak? Alımlar, yakın zaman içerisinde yapılacak. Alımlarla ilgili yakın zamanda açıklamaların yapılması bekleniyor.

ASDEP 4 bin memur alımı yapacakken, memur alımına ilişkin henüz ilan paylaşılmadı. İlan yayınlandığında, ilk olarak sitemizden anında öğrenebilirsiniz. Sitemizi takip ederseniz, ASDEP 4 bin memur alımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sema
Sema - 4 yıl Önce

Sende gözünü kulağını kapat dört yıl lisans bitir o zaman

Sena
Sena - 4 yıl Önce

Lisans mezunları açıkta beklerken önlisans mezunlarının isyan etmesi çok enteresan.

Sinem
Sinem - 4 yıl Önce

Sosyal hizmetler Önlisans mezunuyum. Artık bölümümüz üzerine bir işe alınalım lütfen !

lisans
lisans - 4 yıl Önce

lisans oku sürünnnnnnnnnnnnn işte sonuç

ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

sizi bilmem ama ben Allah in hergunu ama hergunu asdep i takip ediyorum.n zaman alim olacak diye.artik gozlerim miyop olcak ekrana baka baka.Allah ne olur biran once alim olsun.

Esra
Esra - 4 yıl Önce

Hayırlısı inşallah

Fatma
Fatma - 4 yıl Önce

Önlisans çocuk gelişimcileri ne zaman göreceksiniz acaba çok merak ediyoruz.Verdiğimiz emekler çabalar hep çöpe gidiyor hiçkimse bizim sesimizi duymak istemiyor kimse bize kulak vermiyor!!

urfali
urfali - 4 yıl Önce

artik lutfen biran once alimlar olsun.4 gozle bkliyoruz.2017 puani hic kullanilmadi