3 Belediye En az 4000 TL Maaş İle 57 Memur Alımı İlanı Resmi Gazetede

Resmi Gazetede 06 Ekim 2020 tarihi ile yayımlanmış olan ilanlara göre 4 Belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda memur alacak.

3 Belediye En az 4000 TL Maaş İle 57 Memur Alımı İlanı Resmi Gazetede

Az önce yayımlanmış olan belediye memur alımı ilanlarına göre farklı belediyeler bünyelerindeki eksikliği karşılamak amacı ile memur alımı gerçekleştirecek. Bu yönde 06 Ekim 2020 tarihi ile Resmi Gazetede yayımlanmış olan ilanlara göre belediyeler toplamda 57 kişilik kadro için memur alımı yapacak olup en az 4000 tl maaş verilecektir İlanlar hakkında detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

ALIM YAPACAK BELEDİYE VE KADROLAR:

Yayımlanmış olan belediye memur alımı ilanları ile toplamda 57 kişi alınacak. Bu kapsamda alımlar Antrenör, Muhasebeci, Zabıta memuru kadrolarında yapılacak.

Adana İli Karataş Belediye Başkanlığı: 2 kişilik kadro için 1 Antrenör ve 1 Muhasebeci alımı yapılacak. Adaylardan en az KPSS 50 puan almış olmak şartı aranacak olup lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler. Detaylı bilgi için Buraya Tıklayınız.

Ankara İli Mamak Belediye Başkanlığı: KPSS en az 70 puan şke Ön Lisans mezunu 20 ve Lisans Mezunu 30 Zabıta memuru alınacak olup Erkek ve Kadın adaylar başvuru yapabilecekler. Detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Bursa İli Kestel Belediye Başkanlığı: Lisans mezunu adaylar içerisinden genel idare Hizmetleri sınıfında 5 Zabıta memuru alımı yapılacak. Detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

BAŞVURU ŞARTLARI:

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

ÖZEL ŞARTLAR:

Özel olarak ise adaylardan, Erkeklerde 167cm ve Kadınlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Sınav tarihi itibari ile 30 yaşından büyük olmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS şartına uygun olmak gerekmektedir.

EN AZ 4000 TL MAAŞ:

Alım yapacak belediyeler kadrolarına göre adaylara en az 4000 tl maaş verilecektir. Alım kadrosuna göre ve niteliğine göre değişiklik göstermektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayfer Batır
Ayfer Batır - 2 yıl Önce

Çay kahve temizlik