Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesindeki eskikliği karşılamak üzere 50 kişilik boş kadro ile Kamu İşçi alımı yapılacağını bildirmişti. Bu kapsamda başvurularına devam eden adaylar için son gün. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bilgiler doğrultusunda başvurularını gerçekleştirebilecekler.

18 - 40 Yaş Arası Kamu İşçi Alımı Yapılıyor!

Hazine ve Maliye Bakanlığına Bağlı Olan Darphane bünyesine 50 kişilik boş kadro ile Kamu işçi alacak. Farklı kadrolarda personel alımı için yaş şartıda farklılık gösterebilmekte olup En düşük 18 ve En yüksek 40 yaşında olan adaylar başvuruda bulunabilecekler. Bu kapsamda başvurular; 2 Hemşire, 6 Matbaa İşçisi, 7 Baskıcı, 2 Hadde İşçisi, 1 Dökümcü ( Metal ), 1 Metal Pres Makinesi Operatörü, 3 Makine Bakım Onarım Teknisyeni / Makine Bakım Onarımcısı, 16 Temizlik Görevlisi, 2 Aşçı, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ( Silahlı ) kadrolarında gerçekleştirilecek.

Başvurularda Son Gün!

Maliye Bakanlığı Darphane 50 Kamu İşçi alımı başvurusu 13 Kasım 2023 tarihinde başlamıştı ve en geç 17 Kasım 2023 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilecekler. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden olmak üzere Online ortamda gerçekleştirilecektir.

Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilan detaylarına ulaşabilirler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-alimi/hmb-darphane-50-kamu-isci-alimi-18-40-yas-arasi-iskur-is-h45482.html

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Maliye Bakanlığı kamu işçi alımı için başvuru yapacak adaylarn Genel nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Ayrıca alımlar en az İlköğretim mezunu ve Lise mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecektir.

Kura İşlemleri Yapılacak!

Başvurular KPSS Şartı aranmaksızın gerçekleştirilmekte olup değerlendirmeler Kura işlemleri ile yapılacak. Bu kapsamda Kura işlemleri Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde yapılacak. Kura çekimleri 12 Aralık 2023 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında yapılacak.