Kuruluş Osman dizisinde uzun süredir Malhun Hatun karakteriyle sevilen Yıldız Çağrı Atiksoy, diziye veda etti. Hamileliği sebebi ile ayrıldığını paylaşan Yıldız Çağrı Atiksoy'un paylaşımı tüm sevenlerini duygulandırdı.

Malhun Hatun'un Veda Günü

Beş sezon boyunca soluksuz izlenen Kuruluş Osman, yoluna hız kesmeden devam ederken, bir süredir beklenen bir ayrılık haberi geldi. Malhun Hatun karakteriyle kendini sevdiren Yıldız Çağrı Atiksoy, hamilelik süreci nedeniyle diziye veda etmek zorunda kaldı.

Son bölümde karakterine ve diziye duygusal bir veda gerçekleştiren Atiksoy, sosyal medya üzerinden yaptığı duygusal paylaşımla hayranlarını etkiledi.

Atiksoy'un Duygusal Paylaşımı

Dizinin yapımcısı, yönetmenleri ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Atiksoy'un duygusal veda mesajı, kısa sürede gündem oldu.

Atiksoy'un paylaşımı şu şekilde:

"Başta yapımcımız olmak üzere, yapım koordinatörüme (Yeri çok ayrı), yönetmenlerime ve tüm birimlerdeki ekibime, çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Hepiniz benim için çok değerlisiniz. Sizi ne kadar çok sevdiğimi ve sizler sayesinde mutlu ve unutulmaz anlar biriktirdiğimi çok iyi biliyorsunuz. İyi ki bu dizinin ekibi siz olmuşsunuz... Yoksa çok zor olurdu, çok."