Bartın'da Kamuya Zabıta Memuru ve İtfaiye eri alımı başvurusu sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilan kapsamında KPSS siz Personel alımı yapılacak. Zabıta Memuru Alımı ve İtfaiye Eri alımı kapsamında başvuru alınacak. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için ilan hakkında detayları aktaracağız.

Başvurular Sona Eriyor!

Bartın Gıda İnşaat Peyzaj Turizm Nakliye Eğitim Akaryakıt Temizlik San. ve Tic. Ltd.Şti tarafından yayımlanan ilan için KPSS siz personel alımı başvuruları 22 Temmuz 2023 tarihi ile başlamıştı ve en geç 24 temmuz 2023 tarihi itibari ile başvurularını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Kontenjan Detayları Nedir?

Söz konusu kurum ;

  • Lise Mezunu 5 Zabıta Memuru,
  • Ön Lisans Mezunu 2 İtfaiyeci,

olmak üzere toplamda 7 personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Başvuru için adaylardan öncelikle Bartın ilinde kamet ediyor olmak şartı aranacak. Genel olarak ise " Askerliğini yapmış olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gereklidir. Öte yandan;

Zabıta Memuru lımı için " Herhangi bir kamu kurumunda en az 6 ay yardımcı zabıta görevlisi olarak çalışmış olmak ve Güvenlik sertifikasına sahip olmak " gereklidir.

İtfaiye Eri Alımı İçin " Boy ve Kilo itfaiye yönetmeliğine uygun olmak, Dar alan ve Yükseklik Fobisinin olmaması ve En az Ön lisans İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Yüksek Okulu mezunu olmak" gereklidir.

KPSS ve Yaş Şartı Aranmıyor!

Söz konusu ilan için adaylardan herhangi bir yaş şartı ve KPSS Şartı aranmayacak. Adayların yukarıdaki şartları sağlıyor olmaları durumunda ve belgeliyor olmaları durumunda başvuru yapabilecekler.

İLANIN DETAYLARI BURADA