Kamuya memur alımı yapılacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmş olan memur ve işçi alımı ilanlarına göre 5 kurum ve Bakanlık bünysindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda 145 Memur ve İşçi alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak sizlere söz konusu ilanların detaylarını aktaracağız.

KPSS En Az 55 Puan İle Memur Alınacak!

Yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre başvurular KPSS Puanı ile yapılacak. Adayların 2022 veya 2023 yıllarında yapılan KPSS katılmış olmaları gerekmektedir. 

İlgili alım yapacak kurumlarda En az 55 puan ile başvuru alacak olan ilanlar yer almaktadır. Aşağıdan kurum bilgisinden ulaşabilirsiniz.

145 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor!

Yeni ilanlardan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indiriniz.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Belediye Memur Alımı Başvurusu:

İskilip Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere 8 kişilik kadro ile Memur Alımı ve Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecek. Alımlar en düşük 55 KPSS Puanı ile gerçekleştirilecek. Başvurular şahsen veya elektronik ortamda yapılabilecek.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 40 Memur Alımı:

Hazine ve Maliye Bakanlığı 40 Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Alımlar 8 Kişi Hukuk, 32 Kişi, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler alanlarında gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adaylardan 2022 veya 2023 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 75 puan almış olmak gereklidir.

HMB 40 Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı Hakkında Duyuru Geldi! HMB 40 Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı Hakkında Duyuru Geldi!

Adalet Bakanlığı CTE 60 Personel Alımı İlanı:

CTE bünyesine 24 farklı şehirlerde olmak üzere 60 sözleşmeli personel alacak. Buna göre " 47 Sosyal Çalışmacı, 7 Mühendis ( 1 İnşaat, 2 Makine, 1 Gıda ve 3 Ziraat ), 2 Fizyoterapist, 2 Veteriner, 2 Diyetisyen " olmak üzere toplamda 60 personel alınacaktır. Ayrıca alımlarda KPSS Taban puan şartı olmaksızın yapılacak.

Adalet Bakanlığı CTE 60 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Adalet Bakanlığı CTE 60 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor!

Enerji Bakanlığı Memur Alımı İlanı:

Enerji Bakanlığı Merkez Teşkilatına 7. ve 9. dereceli kadrolarda istihdam edilmek üzere Mühendislik, İstatistik, Hukuk gibi alanlarda 15 memur alınacak. Başvuru için 2022 veya 2023 yıllarında yapılan Kamu personeli seçme sınavından yukarıdaki meslek bilgilerine göre ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak gereklidir.

Enerji Bakanlığı 15 Memur Alımı  ( Uzman Yardımcısı ) Sona Eriyor Enerji Bakanlığı 15 Memur Alımı ( Uzman Yardımcısı ) Sona Eriyor

TEİAŞ Kamu Personel Alımı İlanı: 

TEİAŞ yayımladığı ilana göre bünyesine Sürekli, Engelli ve Eski Hükümlü kapsamında olmak üzere " 15 Teknisyen ( 2 Elektronik, 12 İnşaat ve 1 Elektrik ), 1 Tekniker ( Elektrik Teknikeri ), 2 Eski Hükümlü Büro İşçisi, 4 Engelli Büro İşçisi " alımı gerçekleştirecek.

TEİAŞ 22 Kamu İşçi Alımı - 15 Şehir Başvurusu Başladı! İlan No Yayımlandı TEİAŞ 22 Kamu İşçi Alımı - 15 Şehir Başvurusu Başladı! İlan No Yayımlandı