Türkiye İş Kurumu aracılığı ile personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bugün gelmiş olan ilana göre Kocaeli Belde özel Sağlık ve Eğitmen Hizmetleri Sosyal Hizmetler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanda personel alımı yapacak. Alımlar İnternet üzerinden yapılacak başvuru ile gerçekleştirilecektir.

Online Başvuru Yapılacak!

Kocaeli BELDE 228 personel alımları sadece İnternet üzerinden yapılacak başvuru ile gerçekleştirilecektir. Adaylar başvuru yapabilmeleri için öncelikle detaylı bir CV hazırlamaları gerekmektedir. CV de alım yapılacak pozisyonu belirterek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda hazırladığınız CV yi " [email protected] " adresine göndererek başvuru yapılacak.

Başvurular ilanın yayım tarihi olan 15 Mayıs 2024 tarihi ile başlamış olup en geç 17 Mayıs 2024 tarihi ile yapılacaktır.

228 Personel Alımı Kontenjan Dağılımı:

  • 5 Uzman Teknik Personel,
  • 180 Hizmet Personeli,
  • 1 Büro Personeli,
  • 42 Bakım Onarım Personeli,

Başvuru Yapacak Adaylardan Hangi Nitelikler Aranacak?

Adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangib bir suç hükümlülüğü olmamak, En az İlkokul mezunu olmak " gibi nitelikler aranacak.

Nasıl Başvuru Yapılacak?

İŞKUR ile yayımlanan ilanlarda herhangi bir şart bildirilmemiştir. Adaylar başvuru için CV hazırlayacak. Ancak etkili bir CV olması için mutlaka bazı niteliklerinizi belirtmeniz gereklidir. Bu yönde, eğitim durumu, Pozisyona uygun olduğunuzu gösteren bilgi, İkamet adresiniz. ve bazı özel niteliklerinizi belirtmeniz etkili olacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/89520/1-belde-a-s.pdf