Kızılay Personel alımı ilanları yayımlaya devam ediyor. Az Önce Kızılay tarafından yayımlanmış olan Personel alımı ilanı kapsamında Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise mezunu personel alımı yapılacak. Alımlar Teknik alanda yapılacak. Başvurular Online platformda yapılmakta olup İlan detaylarını İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Başvuru Kontenjan Bilgisi Nedir?

Kızılay yayımladığı ilana göre Afyonkarahisar'da görevlendirmek üzere " Bakım Onarım Teknikeri " alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve başvuru detayları aşağıda.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Kızılay bünyesine alacağı adaylardan genel olarak " Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Esnek Çalışma saatlerine uygun olmak, Seyahat Engeli olmamak, Çözüm odaklı, takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, dikkatli ve planlı çalışma düzenine sahip, detaylara önem vermek " gibi şartlar aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

- Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksekokullarının Makine, Torna-Tesviye bölümlerinden mezun olmak,

- Torna Tezgahı, Freze Makinesi ve Planya Makinesi kullanabilmek,

- Argon Kaynağı, Elektrik Kaynağı ve Gazaltı Kaynağı yapabilmek,

- Teknik Resim bilgisine sahip olmak,

- Makine Bakımı konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi olmak,

- Malzeme bilgisine sahip olup yorumlama yapabilmek,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kızılay Personel alımı için adaylar başvurularını sadece Elektronik ortamda yapacaklar. Buna göre başvurular 17 Kasım 2023 tarihi ile başlamış olup en geç Kontenjan sayısı dolana kadar devam edecektir.

İLANIN DETAYLARI: https://basvuru.kizilaykariyer.com/bs85ug5zmpyxyfvj6jja8xh873.job