Kızılay Yeni ilan yayımladı. Resmi kariyer adresi üzerinde yayımladığı personel alımı ilanına göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Satın Alma memuru alımı yapacak. Söz konusu ilan 9 Aralık 2022 tarihinde duyuruldu. Kızılay yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. Son olarak yayımlanmış olan ilan için süreç başladı. Peki Kızılay memur alımı şartları nelerdir? Nasıl Başvuru yapılacak?

Kızılay Memur Alımı İlan Detayları:

Kızılay yayımladığı ilana göre bünyesine Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Satın alma Uzmanı alınacaktır.Buna göre alımlar  " Çadır ve Tekstil A.Ş" biriminde memur alımı yapılacak. Alımlar 2 kişilik boş kadro ile gerçekleştirilecektir.

Satın Alma Memuru Görevleri Nelerdir?

- Talep edilen ürünlerin  kalite, fiyat, teslimat standartları göz önünde bulundurularak zamanında teminini sağlamak,

- Tedarikçi ilişkilerini yürütmek, mevcut ve yeni alımlar için tedarikçi araştırmalarının düzenli olarak yapılmasını sağlamak,

- Satın alma taleplerini sistem üzerinden takip etmek ve raporlamasını yapmak,

- Tedarikçi firmaların geliştirilmesi için sistemli olarak performanslarının ölçülerek geribildirimlerde bulunulmasını sağlamak,

- Sorumluluğundaki işler ile ilgili yöneticisini asiste etmek,

ile sorumlu olacaklardır.

KPSS Şartı Yok!

Kızılay bünyesine alımını yapacağı adaylardan herhangi bir KPSS şartı talep etmeyecektir. Buna göre Adayların diğer nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Kızılay memur alımında adayların genel olarak " Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Seyahat Engeli olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek " gibi genel şartlar aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

  • İthalat- İhracat alanında deneyimli,
  • İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
  • Tercihen İhaleler konusunda bilgisi olan- deneyimi olan,
  • Konfeksiyon, kumaş vb. alanlarda ileri derecece tecrübeli,
  • Satın alma alanında en az 5 yıllık deneyimi olan,
  • B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
  • İyi düzeyde MS Office ve Office 365 programlarına hakim,
  • SAP (MM)modülü kullanım bilgisine sahip,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kızılay Memur Alımı başvurusu için süreç ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylara başvuru için herhangi bir son tarih belirtilmedi. Bu kapsamda şatları sağlayan adayların hemen başvuru yapmaları gereklidir. Başvurular sadece İnternet'ten online olarak yapılacak.

Başvuru Adresi: https://basvuru.kizilaykariyer.com/tly2usu2hx7swtmschnynlrw2a.job

Aralık Ayı İlanlarına Başvurular Devam Ediyor!

Kızılay memur alımı ve personel alımı kapsamında farklı alanlarda ilan yayımladı. Aralık ayı içni geçerli olarak ilan listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/personel-alimi/kizilay-aralik-ayi-personel-alimi-listesi-yayimlandi-en-az-ilkogretim-h43295.html

Editör: TE Bilisim