Kızılay personel alımı Haberleri

Kızılay personel alımı haberleri ve güncel Kızılay personel alımı gelişmeleri, Kızılay personel alımı ile ilgili tüm video, Kızılay personel alımı fotoğrafları ve Kızılay personel alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Personel Alımı

Kızılay Personel alımı ilanı yayımlandı. En az İlköğretim mezunu adaylardan Engelli Personel Alımı yapılacak. Aranan Şartlar haberde.

Personel Alımı

Kızılay Personel Alımı faaliyetlerine devam ediyor. Temmuz ayı güncel 9 farklı ilan ile Çok sayda personel alımı ilan detayları haberde.

Personel Alımı

Kızılay Temizlik Görevlisi alımı için ilan yayımladı. Az Önce gelen ilan ile Kadın / Erkek adaylar içerisinden temizlik görevlisi alınacak....

Personel Alımı

Kızılay yeni personel alımı ilanı yayımladı. Farklı alanlarda olmak üzere 60 personel alımı gerçekleştirilecek. Şartlar Haberde.

Personel Alımı

Kızılay yeni ilanlar yayımladı. KPSS şartı olmaksızın 3 alanda memur alımı yapılacak. Şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

Personel Alımı

Kızılay yeni personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce gelen ilan ile Lisans seviyesinde olmak üzere Saha Çalışanı alımı gerçekleştirilecek.

Memur Alımı

Kızılay memur alımı için ilan yayımladı. Ön Lisans mezunu adaylardan B Sınıfı sürücü belgesine sahip Hizmet Merkezi Memuru alınacak. Detaylar...

Personel Alımı

Kızılay az önce yayımladığı duyuru ile personel alacak. Kızılay Personel alımı kapsamında lisans mezunlarından KPSS siz ilan yayımladı. Şartlar haberde.

Personel Alımı

Kızılay personel alımı ilanı yayımladı. 2024 yılı için geçerli olan Personel alımı ilanı ile Çağrı Merkezi Operatörü alınacak. Detaylar haberde.

Personel Alımı

Kızılay yeni personel alımı ilanı yayımladı. Lisans mezunu adaylardan Yüksek maaş ile personel alınacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Personel Alımı

Kızılay personel alımı için yeni ilan yayımladı. Lisans mezunu adaylar içerisinden 7 farklı şehirde yüzlerce Gençlik Çalışanı alımı yapacak.

Personel Alımı

Kızılay Sağlık Personeli alımı ilanı yayımlandı. Sağlık Sektör Uzmanı kadrosunda olmak üzere yüksek maaş ile personel alımı ilan detayları haberde.