Kızılay personel alımı Haberleri

Kızılay personel alımı haberleri ve güncel Kızılay personel alımı gelişmeleri, Kızılay personel alımı ile ilgili tüm video, Kızılay personel alımı fotoğrafları ve Kızılay personel alımı haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Personel Alımı

Kızılay Nisan ayı personel alımı başvurusu devam ediyor. 6 Farklı alanda Türkiye Geneli personel alımı başvuruları alınıyor. Şartlar haberde.

Personel Alımı

Kızılay yeni personel alımı ilanı yayımladı. Lisans mezunu adaylardan Yüksek maaş ile personel alınacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Personel Alımı

Kızılay Memur alımı İlanı Yayımlandı. KPSS Şartı olmaksızın en az lise mezunu memur personel alımı başvuru detaylar ve şatları haberde.

Personel Alımı

Kızılay Sağlık Personeli alımı ilanı yayımlandı. Sağlık Sektör Uzmanı kadrosunda olmak üzere yüksek maaş ile personel alımı ilan detayları haberde.

Personel Alımı

Kızılay yeni personel alımı ilanı yayımladı. 2024 yılı kapsamında Sağlık biriminde görevlendirmek üzere 60 Doktor Alımı yapılacak. Şartlar nelerdir?

Personel Alımı

Kızılay Personel Alımı yapıyor. Şubat ayı için gelen ilan ile 3 Şehirde Lisans mezunu Kan Bağışçısı alımı yapılacak. Şartlar ve...

Personel Alımı

Kızılay personel alımı için yeni ilan yayımladı. Sağlık alanında olmak üzere Uzman alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve başvuru bilgisi nedir?

Personel Alımı

Kızılay personel alımı ilanı yayımladı. 2024 yılı için geçerli olan Personel alımı ilanı ile Çağrı Merkezi Operatörü alınacak. Detaylar haberde.

Personel Alımı

Kızılay personel alımı ilanı yayımladı. Az Önce gelen ilan ile En az lise mezunu Sağlık Personeli alımı yapılacak. Hemşire alımı...

Personel Alımı

Kızılay Personel alımı ilanı yayımlandı. Lise mezunu Seyahat engeli olamayan personel alınacak. Şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

Personel Alımı

Kızılay Personel Alımı ilanı yayımladı. Az Önce gelen ilan ile Kızılay bünyesine iki farklı kadroda Koruma Sorumlusu alımı yapacak. Başvurular...

Memur Alımı

Kızılay memur alımı için ilan yayımlandı. KPSS şartı olmaksızın Memur alımı 4 farklı şehirde yapılacak. Detaylar ve başvuru şartları haberde.