Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında duyuru yayımladı. Az Önce 27 Mayıs 2024 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı duyurusu ile geçtiğimizgünlerde atamaları yapılmış olan 2828 sayılı kanun kapsamında personel adayları için istenen belgeleri ve belge teslim duyurusu yayımladı.

Belge teslim Tarihleri Açıklandı!

Karayolları Genel Müdürlüğü 2828 sayılı kanun kapsamında yapılan atamaya esas belgeleri Şahsen başvuru adresine teslim etmeler gereklidir. Ayrıca İstenen belgelere ek olarak Başvuru formunu ekleyerek eksiksiz doldurmanız gereklidir.

Belge Teslim Son Tarihi: 10 Haziran 2024

BAŞVURU ADRESİ: Karayolları Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Personel ve Atama Şubesi Müdürlüğü A Blok  Kat:2  Oda No:21 İnönü Bulvarı No:14 Yücetepe 06100 Çankaya / ANKARA

Atamaya Esas İstenen Belgeler Nelerdir?

BAŞVURU FORMU BURADA

1-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

2-Öğrenim Belgesi (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi)

3-Askerlik Durum Belgesi (e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden temin edilebilir)(Askerlik görevini yerine getirmiş olanlar için Terhis Belgesi ilave edilecektir.)

4-Adli Sicil Belgesi (e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden temin edilebilir)

5-Belgelik Fotoğraf (6 adet) (“Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmelik" kurallarına uygun olacak)

6-Sağlık Kurulu Raporu

7-Mal Bildirim Formu (arkalı önlü tek kağıda çıktı alınacak) (Form için tıklayınız !)​