Kayseri Üniversitesi personel alımı yapacak. Az Önce Yayımlanmış olan personel alımı ilanı ile Kayseri Üniversitesi 4 farklı alanda 32 sözleşmeli personel alacak. Başvurular 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere KPSS Puanı esas alınarak B Grubu puan ile en yüksek puandan en düşük puana kadar yaplacak değerlendirme ile Mülakatsız Sözleşmeli Personel alımı yapılacak.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 10 Büro Personeli,
  • 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 10 temizlik Görevlisi,
  • 2 Şoför,

Başvurularda Aranan Şartlar Nelerdir?

Kayseri Üniversitesi personel alımı için adaylardan 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Aranacak Mı?

Adaylardan KPSS Şartı aranacak. Bu kapsamda 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

Pozisyona Göre Özel Nitelikler:

Başvurular Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Kayseri Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvurular ilanın yayım tarihi itibari ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 01/08/2023 - 15/08/2023

Başvuru Adresi: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

İLANIN TAM METNİ