Kamuya Memur ve Personel alımı ilanları yayımlandı. Resmi gazetede 9 ocak 2023 tarihi ile gelmiş olan duyurulara göre kamuya 6 Belediye ve Bakanlık bünyesindeki eksikliği gidermek için memur alımı ve personel alımı ilanları yayımladı. Söz konusu duyurulara göre başvurular KPSS Puanı ile veya KPSS siz personel Alımı kapsamında yapılacak.

İşin Olsa ekibi olarak ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bugün Yayımlanan Kamu İlanları:

Resmi Gazetede kamuya yayımlanmış olan güncel memur ve personel alımı ilanları aşağıdadır.

İçişleri Bakanlığı 11 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Bakanlık yayımladığı ilana göre 8 fakrlı alanda 11 Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirilecek. Bu yönde KPSS Puanı ile veya KPSS Olmaksızın başvuru alınacak.

İçişleri Bakanlığı KPSS'li KPSS siz 11 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor İçişleri Bakanlığı KPSS'li KPSS siz 11 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi 73 Memur Alımı İlanı:

Belediye Memur Alımları 657 Sayılı Devlet memuları kanunu kapsamında Belediye Zabıta Memuru yönemtleiği kapsamında Genel İdare Hizmetleri sınıfında toplamda 73 kişilik kadro ile gerçekleştirilecek. Aımlar 17 Ön Lisans Mezunu Zabıta Memuru, 56 Lisans Mezunu Zabıta Memuru olomak üzere yapılacak. Başvurularda en az 60 KPSS Puanı Şartı aranacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 73 Zabıta Memuru Alımı Sona Eriyor Antalya Büyükşehir Belediyesi 73 Zabıta Memuru Alımı Sona Eriyor

İdil Beledyesi Memur 4 Memur Alımı İlanı:

İdil Belediyesi Teknik Hizmetler Sınıfında 1 Mimar Alımı ve 3 Mühendis Alımı yapacak.  Adaylardan 2022 yılında yapılan KPSS'den Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacak.

İdil Belediyesi Memur Alımı İlanı 2024 - 60 KPSS ile İdil Belediyesi Memur Alımı İlanı 2024 - 60 KPSS ile

Beylikdüzü Belediyesi 9 Memur Alımı İlanı:

Beylikdüzü Belediyesi  toplamda 9 kişilik boş kadro ile Lisans mezunu adaylar içerisinden Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı gerçekleştirecek. Başvurularda 2022 yılı KPSS Puanı kullanılacak.

Beylikdüzü Belediyesi Memur ( VHKİ ) Alımı İlanı 2024 Beylikdüzü Belediyesi Memur ( VHKİ ) Alımı İlanı 2024

Meram Belediyesi 10 Memur Alımı İlanı:

Meram Belediyesi memur alımı için yayımladığı duyuruya göre Genel İdare Hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere 8. ve 9. dereceli kadrolarda istihdam edilmek üzere 10 Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecek. Kadın Erkek adayların başvuru yapabileceği ilan için Ön Lisans seviyesinde mezun olmak gereklidir.

Meram Belediyesi Ön Lisans mezunu 10 Zabıta Memuru Alımı İlanı Meram Belediyesi Ön Lisans mezunu 10 Zabıta Memuru Alımı İlanı

Elmalı Belediyesi 1 Memur Alımı İlanı:

Elmalı Belediyesi bünyesideki eksikliği gidermek üzere 5393 sayılı Belediye Kanununun 49 uncu maddesi ile Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre Veteriner Hekim alımı yapacak. 

Elmalı Belediyesi Memur Alımı İlanı - 65 KPSS Elmalı Belediyesi Memur Alımı İlanı - 65 KPSS

Editör: Erhan İmamoğlu