Kamu kurumları ve Kuruluşları tarafından yayımlanmış olan ilanlara göre Kamuya farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere 358 kişi istihdam edilecek. İşin Olsa ekibi olarak sizlere Bu haberimizde Başvurusu Bugün başlayan ve Yayımlanan ilan ile 358 Memur Personel Alımı yapılacak. 

İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere 13 Kasım 2023 tarihi ile yayımlanmış olan ilan detaylarını aktaracağız.

Kamuya 358 Memur Personel İşçi Alım İlanı Yayımlandı!

Resmi Gazete ve İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilanlar kapsamında toplamda 358 memur personel alımı yapılacak. En az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu memur personel işçi alımı yapılacak. Yayımlanmış olan ilanlar ve detayları şöyledir;

Dışişleri Bakanlığı Personel Alımı İlanı:

Bakanlık bünyesine herhangi bir Mülakat yapmaksızın sadece KPSS Puanı sırasına göre 55 Sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda alımlar; 50 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (45 Erkek, 5 Kadın), 5 Destek Personeli (Şoför) alımı yapılacak. Bu kapsamda başvurular KPSS 60 puan ile en az lise mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. 

İLANIN DETAYLARI BURADA

Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane Kamu İşçi Alımı İlanı:

HMB Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü KPSS şartı olmaksızın 18 - 40 yaş arasında en az İlköğretim mezunu 50 Kamu İşçi alımı yapılacak. Alımlar; 2 Hemşire, 6 Matbaa İşçisi, 7 Baskıcı, 2 Hadde İşçisi, 1 Dökümcü ( Metal ), 1 Metal Pres Makinesi Operatörü, 3 Makine Bakım Onarım Teknisyeni / Makine Bakım Onarımcısı, 16 Temizlik Görevlisi, 2 Aşçı, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ( Silahlı ) alımı yapılacak. 

İLANIN DETAYLARI BURADA

Sosyal Güvenlik Kurumu Memur Alımı İlanı:

SGK 2022 veya 2023 KPSS Puanı ile memur alımı yapılacak. Toplamda 25 kişilik kadro ile Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacak olup  2022 ve 2023 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında; KPSSP48 puan türünden seksen (80) ve üzerinde puan almak şartı aranacak. Başvurular 27 Kasım - 8 Aralık 2023 kariyer adresi üzerinden alım yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Fırat Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Fırat Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Ön Lisans Mezunu: 8 Sağlık Teknikeri, 1 Laborant, 3 Tekniker, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Şoför, 10 Temizlik Görevlisi, Lisans Mezunu: 5 Hemşire, 1 Sağlık Fizikçisi alımı gerçekleştirilecek. Adayların KPSS den ena z 50 puan almış olmak şartı aranacaktır.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Personel Alımı İlanı:

2022 yılı KPSS Puanı ile Sözleşmeli personel alınacak. Bu kapsamda Lise için p94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 55 KPSS Puanı ile sözleşmeli personel alımları Lise Mezunu: 1 Teknisyen, 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Bakım-Onarım, 7 Şoför, 4 Temizlik Görevlisi, 3 Kaloriferci, 1 Basit Bakım, Ön Lisans Mezunu: 1 Tekniker, 12 Büro Personeli,  Lisans Mezunu: 2 Spor Uzmanı, 1 Diyetisyen, 1 Programcı, 19 Büro Personeli kadrolarında alım yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Kamu İşçi Alımı İlanı:

2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı ile 12 Farklı alanda istihdam edilmek üzere İŞKUR aracılığı ile Kamu İşçi alımı yapılacak. Alan Dağılımı ve detayları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Kastamonu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Kastamonu Üniversitesi toplamda 8 kişilik kadro ile Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak üzere " 1 Büro Personeli, 1 Mühendis, 1Aşçı, 5 Destek Personeli " alımı gerçekleştirilecektir.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Et ve Süt Kurumu Kamu İşçi Alımı İlanı:

Et ve Süt Kurumu bünyesine Yozgat'ta bulunan Genel Müdürlüklerine personel alımı gerçekleştirecek. Buna göre; Yozgat Merkez - Soğutma Sistemleri Teknisyeni (Soğutmacı Ve Havalandırmacı (İklimlendirme)) alımı gerçekleştirilecektir.

İLANIN DETAYLARI BURADA

İzmir Bornova Belediyesi Kamu İşçi Alımı İlanı:

İzmir Bornova Belediyesi geçici süreli çalışmak üzere; 18 Genel ( Beden İşçisi ), 1 Eski Hükümlü Genel ( Beden İşçisi ) olmak üzere toplamda 19 Kamu İşçi alımı yapılacak. Şartlar ve ilan detayları aşağıda.

İLANIN DETAYLARI BURADA

3 Belediye Memur Alımı İlanı:

Söz konusu 3 Belediye bünyesine toplamda 55 kişilik kadro ile Memur Alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda; 45 Zabıta Memuru, 10 Düz Memur, alımı gerçekleştirilecektir. Alımlar Genel İdare Hizmetleri sınıfında 7. 8. 9. dereceli kadrolarda alım yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA