Kamuya Memur personel alımı için ilan yayımlandı. Bu kapsamda gelen ilana göre farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere 922 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. En az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 922 sözleşmeli personel alınacak. 

922 Sözleşmeli Personel Alımı İlanları:

TÜRKŞEKER 613 İşçi Alımı:

TÜRKŞEKER farklı kadroalrda Kamu işçi alımı yapacak. Ayrıca farklı Şehirlerde istiham edilmek üzere en az Lise mezunu adaylar içerisinden 613 Geçici Kamu İşçi alımı yapacağını bildirdi. Başvurular 11 - 15 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvuru alınacak kadrolar ise " 288 Mekatronik Bakım Onarım Teknisyeni, 81 Bilgisayarlı Makine Teknisyeni, 81 Makine Teknisyeni, 80 Kimya Teknisyeni, 27 Makine Bakım Onarım Teknisyeni, 21 Elektrik Teknisyeni, 15 Tarım Makinaları Teknisyeni, 10 İnşaat Teknisyeni, 5 Bilgisayar Teknisyeni, 2 Mekaniker Buhar Kazanları Teknisyeni, 2 Metal Teknolojisi Teknisyeni, 1 Endüstriyel Otomasyon Teknisyeni " kadrolarında yapılacak. 

İLANIN DETAYLARI BURADA

Ankara Üniversitesi 253 Sözleşmel Personel Alımı:

Üniversite Lise, Ön Lisans ve Lisans mezıunu adaylar içerisinden Mülakat yapılmaksızın " 25 Büro Personeli, 2 Spor Uzmanı, 1 Mühendis, 2 Tekniker, 2 Teknisyen, 50 Hemşire, 27 Sağlık Teknikeri, 4 Röntgen Teknisyeni, 89 Destek Personeli, 51 Koruma ve Güvenlik Görevlisi " kadrolarında sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular 11 - 25 Eylül 2023 tarihleri arasında alınacaktır.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Sağlık Bakanlığı Atama Kurası:

Sağlık Bakanlığından gelen duyuru ile farklı alanlarda olmak üzere İlk Defa ve Yeniden atama kurası ilanı yayımlandı. Söz konusu kuraya başvurular 12 - 18 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 7 Sözleşmeli Personel Alımı:

Üniversite en az lise mezunu adaylar içerisinden " 1 Büro Personeli, 1 Tekniker, 3 Teknisyen, 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi " olmak üzere toplamda 7 Sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular en geç 25 Eyllü 2023 tarihine kadar yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Bingöl Üniversitesi 11 Sözlşemeli Personel Alımı:

Kadın Erkek adaylar içerisinden olmak üzere toplada 11 kişilik sözleşmeli personel kadrosu ile " 4 Destek Personeli, 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Büro Personeli ve 2 Mühendis " alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 11 - 25 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Bursa Teknik Üniversitesi 1 Sözleşmeli Personel Alımı:

Bursa Teknik Üniversitesi bünysindeki eksikliği gidermek üzere Mülakatsız 1 Büro personeli alımı yapılacak. Alımlar 2022 KPSS (P3) Lisans (En az 60 puan) ile gerçekleştirilecek.

İLANIN DETAYLARI BURADA

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 2 Sözleşmeli Personel Alımı:

üniversite sözleşmeli Bilişim personeli alımı yapacak. Başvurular KPSS Puanı ile veya KPSS olmaksızın gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda 2 kişilik kadro ile Ağ Uzmanı alımı yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Kilis 7 Aralık Üniversitesi 3 Sözleşmeli Personel Alımı:

Kilis 7 Aralık Üniversitesi 3 kişilik boşluk ile Lise mezunu 2 Destek Personeli ve 1 Büro Personeli alımı yapılacak. Alımlar en az 50 KPSS ve 60 KPSS Puanı ile yapılacak. Başvurular sadece ünivrsiteye 11 - 25 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Türk-Alman Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alımı:

Türk-Alman Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. 6 Kişilik kadro ile Koruma ve Güvenlik görevlisi alımı yapılacak. 60 KPSS İle Personel alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Munzur Üniversitesi 26 Sözleşmeli Personel Alımı: 

Üniversite bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 28 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Bu yönde alımlar " 15 Büro Personeli, 2 Spor Uzmanı, 2 Tekniker, 7 Destek Personeli alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA