Kamuya yeni ilanlar yayımlandı. Az Önce Resmi gazete kamu ilanları yayımlandı. 18 Eylül 2023 tarihli yayımlanmış olan Kamu ilanlarına göre En az Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden Kamuya 7 Bin 259 kişilik kadro ile Memur, Personel ve Uzman Ebaş alımı yapılacaktır. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde ilgili yayımlanmış olan Kamu ilanlarını aktaracağız.

7259 Memur Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Her hafta yayımanan yeni kamu ilanları ile Kamuya binlerce kişi istihdam ediliyor. Bu kapsamda 18 Eylül 2023 tarihli yayımlanan Kamu ilanlarına göre ise Kamuya 7 bin 259 kişilik kadro ile alım yapılacağı açıklandı. Peki kontenjan dağılımı nedir? Nasıl Başvuru yapılacak?

AFAD 215 Personel Alımı Yapıyor!

AFAD 40 farklı şehirde istihdam edilmek üzere arama ve kurtarma teknisyeni alımı yapacak. AFAD bünyesine Lise mezunu ve Ön Lisans mezunu personel alacak. Buna göre, Lise Mezunu 149 Arama Kurtarma Teknisyeni, Ön Lisans Mezunu 66 Arama Kurtarma Teknisyeni alımı yapılacaktır. Adaylardan Yaş, KPSS, Sürücü Belgesi, Boy, Sağlık, Eğitim şartları aranacaktır. AFAD Personel alımı için adaylar başvurularını Ekim ayı içerisinde gerçekleştirecekler. Bu kapsamda Başvurular sadece Elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru Tarihleri: 9 - 17 Ekim 2023 arasında elektronik ortamda başvuru yapılcak.

AFAD İLANIN DETAYLARI BURADA

jandarma 6940 UUzman Erbaş Alımı 

 Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi bünyesine jandarma Genel Komutanlığında istihdam edilmek üzere farklı alanlarda toplamda 6 Bin 940 Uzman Erbaş alımı 6.612 jandarma, 2 at bakıcısı, 16 bot serdümeni, 200 sıhhiyeci, 100 muhabere, 10 havacılık alt branşlarında uzman Erbsaş alımı yapılacak. Adaylardan 50 KPSS Puan Şartı aranacak. İlanın detayları aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

JSGA iLANIN DETAYLARI BURADA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 91Personel Alımı:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda olmak üzere 19 Şehirde 91 Sözleşmeli Personel Alımı gerçekleştirilecek.  Ayrırca  Lise Mezunu: 30 Temizlik Görevlisi, 2 Sıhhi Tesisatçı, 1 Kaloriferci, 4 Garson, 1 Boyacı, 2 Bahçıvan Ön Lisans Mezunu: 1 Aşçı, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 12 Büro Personeli, 4 Tekniker,  Lisans Mezunu: 1 Büro Personeli, 22 Mühendis alınacak. Başvurular sadece 18 Eylül - 29 Eylül 2023 arasında yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI BURADA

ODTÜ 13 Sözleşmeli Personel Alımı: 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kadın Erkek adaylar içerisinden olmak üzere 13 Sözleşmeli Personel Alımı yapılacak. Buna göre Ankara'da istihdam edilmek üzere;

  • 1 Destek Personeli ( Yemek Hizmetleri / Aşçı Kasap ),
  • 9 Destek Personeli ( Basit Bakım + Temizlik Hizmetleri ),
  • 3 Teknisyen,

alınacaktır.

İLANIN DETAYLARI BURADA

YENİ İLANLARDA ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA