Rekabet Kurumu 25 Memur Personel Alacak

Rekabet Kurumu Başkanlığı memur personel alımı gerçekleştiriyor. Rekabet Kurumu Başkanlığı bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 25 adet memur personel alacak. Sizde Rekabet Kurumu Başkanlığı ailesine katılmak için, haberimizin devamını inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Rekabet Kurumu 25 Memur Personel Alacak
Rekabet Kurumu 40 Memur Personel Alacak
Rekabet Kurumu Başkanlığı memur personel alımı gerçekleştiriyor. Rekabet Kurumu Başkanlığı bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 25 adet memur personel alacak. Sizde Rekabet Kurumu Başkanlığı ailesine katılmak için, haberimizin devamını inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Rekabet Kurumu Başkanlığı memur personel kadrosunun çalışan ihtiyacını karşılamak üzere Rekabet Uzman Yardımcıları alacak.
Rekabet uzman yardımcılığı Genel kadrosunun ihtiyacını karşılamak üzere en az dört yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumarının, iktisat, Siyasi bilgiler, işletme, idari bilimler ve İktisadi fakültelerinden veya İşletme mühendisliği yada Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun 15 adet Rekbet uzman yardımcısı, Hukuk fakültelerinden mezun 7 adet Hukuk Rekabet Uzma yardımcısı, Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar, Matemaik ve Bilgisayar bölümlerinden mezun veya yurd dışında eğitim görenlerin denklk belgesine sahip olan 3 adet Rekabet uzman yardımcısı olmak üzere toplamda 25 adet Memur personel alımı gerçekleşecektir.
Başvuruda bulunacak olan adaylar aşağıda verilmiş olan şartları taşımak şartı ile başvurularını gerçekleştirebilirler.
GENEL NİTELİKLER:
     - 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki yer alan genel şartları taşıyan adaylar,
     - Görevini devamlı yapmasına engeli olmayacak olan adaylar,
     - Henüz 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,
     - 4054 sayılı Kanunun 35 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde sayılan fakülte ve bölümler ile Rekabet Kurumu Meslek Personeli Yönetmeliğinin 7 nci maddesinde sayılan ve yukarıda belirtilen yükseköğretim kurumlarından mezun olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından, mezun olmak,
     - Kamu Personeli Seçme Sınavı 2014 ve 2015 tarihli sınavdan, Rekabet Uzman Yardımcılığı (Genel) kadrosu için; KPSS P49, KPSS P54, KPSS P55, KPSS P73 veya KPSS P77 puan türlerinin herhangi birinden en az (85) puan alınması ve başvuruda bulunanlardan en yüksek puanlı (300) kişi, , Rekabet Uzman Yardımcılığı (Hukuk) kadrosu için; KPSS P11, KPSS P20 veya KPSS P21 puan türlerinin herhangi birinden en az (80) puan alınması ve başvuruda bulunanlardan en yüksek puanlı (140) kişi,,  Rekabet Uzman Yardımcılığı (Bilişim) kadrosu için; KPSS P1 puan türünden en az (85) puan alınması ve başvuruda bulunanlardan en yüksek puanlı (60) kişi içerisinde bulunulması gerekmektedir. Son sıradaki adaylarla aynı puana sahip olan adaylar da sınava kabul edilir.
BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını, 30 Eylül 2015 tarihi ile 14 Ekim 2015 tarihleri arasında Rekabet Kurumu Başkanlığı resmi wep sitesinden ( www.rekabet.gov.tr ) Sınav Duyurusu” başlıklı bölümdeki “Başvuru Formu” nu dolduracaklardır. (Yönetmeliğin 8 inci maddesinde belirtilen belgelerin asıl/onaylı suretleri sınavlarda başarılı olup atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.) 
Ayrıca ilanın tam metni ni inceleyerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
İlanın tam Metni için Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 22:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE