2016 Ağustos Ayı Memur Personel Alımları

Bir çok kurum Ağustos ayında memur personel alımlarına devam ediyor. Sizde Ağustos ayı memur personel alımlarını kaçırmayarak başvuruda bulunmak istiyorsanız ilanımızı inceleyiniz.

2016 Ağustos Ayı Memur Personel Alımları
Bir çok kurum Ağustos ayında memur personel alımlarına devam ediyor. Sizde Ağustos ayı memur personel alımlarını kaçırmayarak başvuruda bulunmak istiyorsanız ilanımızı inceleyiniz.

Bir çok Kamu Kuruluşu veya Kamu Kurumu bünyelerindeki çalışan memur personel ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı farklı bölgelerde, farklı niteliklerde ve farklı pozisyonlarda çok sayıda memur personel alacak. Alımlar en az lise mezunu olmak üzere, Önlisans, Lisans ve üniversite mezunu gibi gerçelşecek. Ağustosta alım yapacak bazı kurumlar, Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı, Adalet Bakanlığı, Ulaştırma bakanlığı gibi kurumlar veya bazı kuruluşlar Ağustosta alım yapacak.  Bazı kurumlar alımlarında KPSS şartı ararken bazı Kurumlar ise KPSS şartı aramıyacaktır. ÖSYM, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı alımlarında KPSS şartı aramıyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak ?

Ağustos ayında alım yapan kurumlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar, öncelikle aşağıdaki verdiğimiz kurumların sayfalarını açarak genel nitelikleri ve diğer bilgileri inceleyerek, eğer istenilen şartlara uygun adaysanız başvurularınızı sayfanın en alt kısmında bulunana başvuru bilgilerini inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak başvurularınız ilanın alım tarihleri içerisinde gerçekleştirmeniz çok önemlidir. Aksi taktirde yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Ağustos Ayında Alım Yapacak Kurumlar;

Adalet Bakanlığı 2 Bin 200 Kişi Alacak

SGK 60 Memur Alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

ÇSGB KPSS Şartı Olmadan Personel Alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı 2016

ÖSYM KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı 2016

Adalet Bakanlığı 149 Memur Personel Alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 2 Bin Personel Alacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe diken
Ayşe diken - 5 yıl Önce

Orta okul mezunları için iş imkanı yokmu bizim içinde iş imkanı olsun lütfen.

Nebi Gülşen
Nebi Gülşen - 5 yıl Önce

Lise mezunuyum bana uygun bir işte çalışmak istiyorum vatanim ve milletim için her türlü işi yapmaya hazırım vatani ma milletime elimden gelenin daha fazlasını yapmaya hazırım

Yakup
Yakup - 5 yıl Önce

Universite mezunuyum 2 çocuk babasıyım acil ise ihtiyacim var issizim

Ümit Türk
Ümit Türk - 5 yıl Önce

27 yşndym fortlift blgm vr eml lise elktrk mznym elktrk teknisyeniyim tavan vinç belgem var buhar kazanları belgem var ilk yardım ve acil durum belgem var 05447379374 iş arıyorum

ayla gunay
ayla gunay - 5 yıl Önce

Ihl menuzunuyum kpss 68 puanim var grafikerim memur olabilecegim yada sozlesmeli is ariyorum

İsa inci
İsa inci - 5 yıl Önce

İşletme fakultesi mezunuyum iş ariyorum

İbrahim halil
İbrahim halil - 5 yıl Önce

Askerligimi yni birirdim 23 yaşındayim
Eve bakmakla mükelefim acil ise ihtiyacım
Var 05342458682

Fatih
Fatih - 5 yıl Önce

Nasıl başvurabiliriz