TCDD 75 Teşkil Memuru Alımı Yapıyor! (Makasçı Olarak Çalışacak)

TCDD kamuda istihdam etmek üzere teşkil memuru alımı yapıyor. Trenlere yer yön bilgisi veriyorlar.

TCDD 75 Teşkil Memuru Alımı Yapıyor! (Makasçı Olarak Çalışacak)

Ülkemizin en önemli kamu kuruluşları arasında yer alan ve adayların pozisyonlarına yoğun rağbet gösterdiği kurumlardan birisi TCDD olarak bilinmektedir. Buna göre TCDD'de bir çok kurum gibi ÖSYM tarafından yayımlanan KPSS 2020/2 ile merkezi yerleştirme de memur alımı yapacak. Sizler için kurumlara ve pozisyonlara göre başvuruları ayırmaya devame diyor. TCDD 75 teşkil memuru alımı yapıyor. Peki ilgili ilana kimler başvuru yapabilir, detaylar ve başvuru tarihleri nedir?

Kimler Başvuru Yapabilir?

TCDD 75 teşkil memuru alımı yapıyor. Buna göre başvuru yapacak olan adaylardan aranan şartlara bakıldığında Raylı Sistemler Makine Teknolojisi, Demiryolu Araçları veya Raylı Sistemler Teknolojisi, Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi veya Raylı Sistemler Elektrik
ve Elektronik Teknolojis, Elektrik, Mekatronik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği önlisans bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. Nasıl başvuru yapılır?

Nasıl Başvuru Yapılır?

TCDD 75 teşkil memuru alımı yapıyor. Göreve başlayacak kişiler makasçı olarak çalışacak ve trenlere karşılarından gelen diğer seferler hakkında bilgi vererek onları ilgili yollara sokacak. Başvurular 7 Ocak tarihine kadar devam edecek olup adayların aşağıdaki linklerden müracaatları yapması gerekmektedir.

Hangi Puan ile Nereye Başvuracaksınız? Yardım Postu İçin Giriniz

KPSS 2020/2 Kılavuz Haberine Buradan Giriniz

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2021, 01:08
YORUM EKLE