Çevre Bakanlığı 170 Kamu Personeli Alımı Hakkında Beklenen Duyuru Geldi!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 170 Kamu Personeli alımı için yerleştirme sonuçları açıklandı. 6306 Sayılı Kanun Kapsamında sonuçlar haberde.

Çevre Bakanlığı 170 Kamu Personeli Alımı Hakkında Beklenen Duyuru Geldi!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı resmi İnternet adresi üzerinde duyuru yayımladı. Az Önce gelmiş olan perosnel alımı duyurusuna göre 6306 Sayılı Kanun kapsamında Sözleşmeli personel adaylarının yerleştirme işlemleri yapılmış olup adayların belge teslimi gerçekleştirmeleri gerekmektedir. peki yerleştirme sonuçları sorgulama ve istenen belgeler nelerdir.

12 Nisan Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından 21-22 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen sözlü sınav sonuçlarına göre yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. 

Söz konusu kamu personeli alımı 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanunun uyarınca yapılmış olup ilana göre 170 Kamu Personeli alımı yapılacak. Yerleştirmelere ilişkin sonuçlar paylaşıldı.

Sözleşme Şahsen teslim Edilecek!

Sözlü sınavda başarılı olmuş olan adalar sözleşme imzalayarak Bakanlığın Personel Genel Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmeketdir. Son belge teslim tarihine kadar teslim edilmeyen başvurular iptal edilecektir.

Sözleşme Teslim Son Tarihi: 27 Nisan 2022

Yerleştirme Sonuçları Duyuruldu!

Bakanlıktan gelen duyuru ile, Avukat, Elektrik Elektronik Mühendisi, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Mimar, Şehir Plancısı, Uzman pozisyonlarına yerleştirme sonuçlarını duyurdu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tolunay sarikaya
Tolunay sarikaya - 2 yıl Önce

İşe girmek istiyorum işim yok boştayim