Vergi Dairesi Başkanlığı KPSS ile Personel Alıyor

Vergi Dairesi Başkanlığı KPSS ile Personel Alıyor.Başvuru koşullarının neler olduğunu ve haber hakkındaki son dakika gelişmelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Başkanlığı KPSS ile Personel Alıyor

Haziran ayının sonlarına yaklaştığımız günlerde bir alım ilanı da kamu kurumları arasında yer alan ergi dairesinden geldi. Manisa Vergi Dairesi bünyesinde yapılacak olan personel alımı en az 60 KPSS puanına göre yapılacak olan başvurular arasından gerçekleştirilecektir. İlan İŞKUR üzerinden yayınlanmış olup İŞKUR resmi sayfasından online başvuru kabul edilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar Manisa Vergi Dairesi’nde istihdam edilecek olup adayların başvuru yapabilmeleri için birtakım şartlarısağlamaları gerekmektedir.

Adaylar çocuk ve gençlik gelişimcisi olarak görev yapacak olup ilana başvurmak için sağlamaları gereken şartlar şu şekilde ilan edilmiştir:

  • Adayların üniversitelerin dört yıllık Sağlık ya da Eğitim Bilimleri Çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.
  • Adayların en az 18 yaşında olmalarının yanı sıra 40 yaşını geçmemiş olmaları istenmektedir.
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları,
  • Herhangi bir kamu hakkından yoksun olmamaları,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları,
  • Arşiv ve güvenlik soruşturmasının temiz çıkması,
  • Herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması şartları yer almaktadır.

Adayların sağlaması gereken en önemli şart ise Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 puan türünde en az 60 puan almaları gerekmektedir. Online yapılacak başvuru sonrası ise sözlü mülakat aşaması olup bu aşamayı geçen aday kurum bünyesinde istihdam edilecektir. İlgili ilana başvurmak, diğer özel şartlara ulaşmak için aşağıda yer alan adres linkine tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005030557&isyeriTuru=Kamu&returnUrl=AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005030557&isyeriTuru=Kamu

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2019, 10:17
YORUM EKLE