Lise Mezunu 306 Ambar Memuru ile Memur Alımı Yapılacak!

AÇSHB açıkladığı 1326 kişilik tercih kılavuzunda lise mezunu adaylar arasından, 306 ambar memuru ile memur kadrosunda personel alımı yapılacak. Tercihler 1 Haziran 2020 tarihinde alınmaya başlanacak.

Lise Mezunu 306 Ambar Memuru ile Memur Alımı Yapılacak!

Sosyal Hizmetler kanunu kapsamında 2020 Mayıs dönemi personel alımı tercih kılavuzu açıklandı. 2828 sayılı Sosyal Hizmetler kanunu kapsamında alınacak olan ilköğretim, ortaöğretim, lise Önlisans ve lisans düzeyindeki mezunları arasından çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecek. Çalışma Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan Tercih kılavuzuna göre lise mezunu Ambar memuru ile memur kadrosunda 306 kişi istihdam edilecek.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Çocuk Hizmetleri genel müdürlüğünce bildirilen hak sahibine ilişkin listeler de açıklanan tercih kılavuzundaki pozisyonlara başvuru yaparak tercih işlemlerini 1 Haziran ile 15 Haziran tarihleri arasında T.C. kimlik numarası ve e-devlet numarası ile gerçekleştirebilecekler.

HANGİ KURUMLARA MEMUR VE AMBAR MEMURU ALINACAK!

Hangi kurumlara Ambar memuru ve memur alımı gerçekleştirilecek Afet ve acil durum yönetimi Başkanlığı Anayasa Mahkemesi, Ankara, Aydın Adnan Menderes, Bursa Teknik Üniversiteleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı,  Gelir İdaresi Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Isparta uygulamalı bilimler Üniversitesi İç İşleri Bakanlığı İstanbul Üniversitesi İzmir Bakırçay Üniversitesi Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi kişisel verileri koruma Kurumu Mardin Artuklu Üniversitesi Milli Eğitim Bakanlığı Nevşehir Hacıbektaş Üniversitesi  orman genel müdürlüğü Pamukkale Üniversitesi Sağlık Bakanlığı Sosyal Güvenlik Kurumu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarım ve orman bakanlığı Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi kurumlarına gerçekleştirilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER;

Adayların tercih kılavuzunda açıklanan 2001 kodu (Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.) ile 7326 ( Hazine ve Maliye Bakanlığı özel şartları) 7225 (Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması) koduna sahip olmaları istenilecek.

İLAN TERCİH KILAVUZU

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 00:45

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nimet ördek
Nimet ördek - 3 ay Önce

Ambar memur Alımı için nerden başvuru yapacağız

Sanem Demir
Sanem Demir - 3 ay Önce

Üniversite mezunu garsonluk tezgahtar satış elemanı oluyorda ambar memuru memurluk yapamıyormu kendi yandaşları torpilliler 18 20 yaş lise mezunu iş ayarlanıyor işsiz üniversite mezunu alınmıyor anne baba üniversite mezun olmuş genç insanların o kadar emek boşa yazıklar olsun ne diyim

Özgül Kahraman
Özgül Kahraman - 3 ay Önce

Çanakkale ilinde kamu kurumlarında hiç ihtiyaç yok heralde bir tane ilan açılmıyor

Abdullah can
Abdullah can - 3 ay Önce

Mulakatla mı olacak yada direkt merkezi atamaylamı

Kübra
Kübra - 3 ay Önce

Kpss puanı istenecek mi kura ile alınacak yazıyor ama bilgisi olan var mı

aliali
aliali - 3 ay Önce

bu ilan sosyal hizmetlerden faydalanmış arkadaşlar için sanırımyani çocuk esirgeme kurumunda yetişmiş arkadaşlarımız için ben öyle anladım ..

Yücel
Yücel - 3 ay Önce

Aekadaslar tercih yapabilen var mi e devlette süresi dolmustur yaziyor nasil oluyor bu ?

Yücel
Yücel - 3 ay Önce

Aekadaslar tercih yapabilen var mi e devlette süresi dolmustur yaziyor nasil oluyor bu ?