İŞKUR Üzerinden Birçok Kamu Kurumu Personel Alıyor

İŞKUR Üzerinden Birçok Kamu Kurumu Personel Alıyor.Başvuru detayları ve haber hakkındaki son dakika gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İŞKUR Üzerinden Birçok Kamu Kurumu Personel Alıyor

Türkiye’de birçok kişinin iş aramak için başvurduğu resmi kurumlardan biri olan İŞKUR’da her gün yüzlerce ilan yayınlanmaktadır. Birçok farklı pozisyonda yapılacak olan alımlarda temizlik görevlisinden beden işçisi, aşçı yardımcısından büro işçisine, elektrik teknikerinden çiftçiye, elektrikçiden makam şoförüne kadar oldukça geniş bir kadro seçeneği ile alım yapılmaktadır. İlanlarda kamu personeli olarak görev yapacak olan adaylar İŞKUR üzerinden başvuru yapmaktadır.

İlanlara başvuru şartları arasında sağlanması gereken genel şartların yanı sıra İŞKUR’a kayıtlı olmak, 18 yaşından büyük olmak ve askerlik ile ilgisi olmamak şartlarının yanı sıra ilana göre değişen özel şartları da sağlamak zorundadır. Buna göre alım yapan kurum ve kuruluşlar ile kadrolar şu şekildedir.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 07:18

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE